AKSU HABERLERİ / Antalya

 • Tarım İl Müdürü Özen Çiftçilerle Nöbet Tuttu Yurdu etkisi altına alan soğuk ve karlı hava Antalya’da dün geceden itibaren etkisini göstermeye başladı. Kuzeyden gelen soğuk havanın etkisi altında kalan Antalya’da üreticiler, örtü altında yetiştirdikleri ürünlerin donmaması için ’don’ nöbeti tutuyor.
 • Aile Görünümlü Uyuşturucu Sevkiyatına Polis Engeli Antalya’da narkotik ekipleri dedektör köpeğin yardımıyla bir otomobilin motor kaputu, jant, bagaj ve kapı bölümlerine zulalanmış eroin ele geçirdi.
 • Kavga Ettiği Eşiyle Kendisini Ayırmaya Çalışan Oğlunu Kalbinden Bıçakladı Antalya’nın Aksu ilçesinde akşam eve alkollü gelen ve bu nedenle eşiyle kavga eden baba, kendilerini ayırmaya çalışan 19 yaşındaki oğlunu kalbinden bıçakladı.
 • Antalya'da, 'Çocukların Ve Gençlerin Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması' Antalya’da “Çocukların ve Gençlerin Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması” kapsamında 54 okul çevresi ile 148 park ve bahçede çevresinde 490 kişi sorgulandı.
 • Antalya'da Çiftçi Serada Sabahladı Yurdun büyük bir bölümünde etkili olan soğuk hava Antalya’da çiftçiyi gece saatlerinde seferber etti. Sıcaklığın 2 derece kadar düşmesi üzerine çiftçiler, sobalarını yakarak ’don nöbeti’ tuttu.
 • Bucaklılar Yeniden 'Enver Yiğit' Dedi Bucak Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Enver Yiğit, ilk kez yapılan genel kurulda yeniden başkanlığa seçilerek güven tazeledi. Yiğit, “Bucaklı olması şart değil, gönül bağı olan herkesi derneğimize davet ediyorum.” dedi.
 • Antalya'da Dev Dalgalar Çay Üzerindeki Tekneleri Batırdı Antalya’da dün akşam saatlerinde etkili olan ve sabaha kadar devam eden fırtına Aksu ilçesinde bir çay üzerinde bulunan tekneleri batırdı. O anları, "Dün gece anlatılmaz. Ölümü yaşadık" diyerek anlatan tekne sahipleri, fırtına dolayısıyla 7 teknenin sulara gömüldüğünü belirtti.
 • Kabuğu Turuncu Olan Meyvenin Limon Olduğuna İnandırmak İçin Kesiyor Antalya’da içerisinde onlarca limon ağacı bulunan bir narenciye bahçesinde üretilen turuncu limon şaşırtıyor. Çiftçi yetiştirdiği limonu ancak kesip suyunu sıkarak ziyaretçilerine inandırıyor.
 • Evden Çaldıklarını Sattılar Yine De Polisten Kaçamadılar Antalya’nın Aksu ilçesinde evden hırsızlık olayına karışan 2 şüpheli tutuklanırken evlerden çaldıkları malzemeleri sattıkları öğrenildi. Şahısların çaldığı malzemeler arasında sıkılmış 5 kilogram zeytinyağının da bulunması şaşırttı.
 • Soğuk Hava Antalya'da Çiftçiye Gece Yarısı Seraya Odun Taşıttı Yurdun büyük bir bölümünde etkili olan soğuk hava Antalya’da çiftçiyi gece saatlerinde seferber etti. Sıcaklığın 2 derece kadar düşmesi üzerine serasına el arabası yardımıyla odun taşıyan çiftçiler, sobalarını yakarak ’don nöbeti’ tuttu. Yaklaşık 13 saat süren don nöbetinde ‘Al Yazmalım’ müziği dinlenip kahveler içildi.
 • ASAT'tan Aksu'da Alt Yapı Atağı Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Aksu’da içme suyu, yağmur suyu ve kanalizasyon başta olmak üzere 5 yılda yaklaşık 32 milyon liralık yatırım yaptı.
 • Aksu'da Jandarma 'Trafik Dedektifi' Projesini Anlattı Antalya İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından, "Trafik Dedektifleri" projesi kapsamında Aksu İlçesi’nde öğrencilere eğitim verildi.
 • İyi Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın Açıklaması İyi Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın CHP’nin Aksu adayını kabul etmediğini, Kepez ve Aksu’nun kırmızı çizgisi olduğunu belirterek, “Kepez ve Aksu’yu alamazsam 250 bin oyumu koruyamam. Benim oyu koruyamadığım gibi Muhittin Böcek de büyükşehiri alamaz.” dedi.
 • AK Parti Aksu İlçe Başkanı Belli Oldu AK Parti Aksu İlçe Başkanlığına Tevfik Fuat Cebeci atandı.
 • Türel, Komisyoncu Ve Üreticileri Ağırladı Antalyalı komisyoncu ve üreticiler, yeni hal yasa tasarısında yer alan komisyonculuğun kaldırılmasına yönelik düzenlemelerin iptali için Ankara’da girişimlerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e teşekkür etti.
 • Otelin Demir Korkulukları Olmayınca Mazgallara Dadandılar Antalya’nın önemli turizm bölgelerinden Lara Turizm Yolu’nda yağmur suyu tahliye kanalları üzerinde bulunan demir mazgallar, gece kimliği belirsiz kişiler tarafından çalındı. Daha önce de dünyaca ünlü bir otelin altın sarısına boyanmış demir korkulukları çalınmıştı.
 • Serasından Toprağı Çıkardı, Gelirini 5'E Katladı Antalya’nın Aksu ilçesinde yaşayan çiftçi, topraklı ürettiği çileklerin maliyeti ve işçiliğinde zorlanınca topraksız çilek üretimine geçti. Hindistan cevizi kabuğunun işlemden geçerek topraksı bir yapı oluşması sağlanan ve cocopeat olarak bilinen süngerler kullanarak 12 bin metrekare alanda 270 bin çilek fidesi diken çiftçi, gelirinin 5 kat arttığını belirtti.
 • Ağacında Yetiştirdiği 60 Santimetrelik Meyve Görenleri Hayran Bıraktı Antalya’nın Aksu ilçesinde 150 dönüm alan üzerinde narenciye yetiştiren bir çiftçinin, turunçgiller içinde en ağır ve soğuğa en dayanıklı bitki olarak bilinerek yetiştirdiği ağaç kavununun büyüklüğü çapı 60 santim uzunluğu ise 34 santim olarak ölçüldü. Ağaç kavununu yemek için değil ziyaretçilerine hediye etmek için diken çiftçi, kendi meyvesinin büyüklüğü karşısında her yıl hayretler içerisinde kalıyor. Ağaç kavununun ağırlığı ise 1 kilo ile 4,5 kilo arasında değişiyor. Çiftçinin hedefi ise gelecek yıl 60 santimi 100 santim yapmak.
 • 4 Ülkenin Meyvesini Tek Ağaçta Yetiştirdi, Bahçe Ziyaretçi Akınına Uğradı Antalya’nın Aksu ilçesinde bir çiftçi, aynı ağaçta 4 ülkeye ait meyve yetiştirmeyi başardı. 10 yıl önce dikip 5 yıl önce aşılama yaptığı turunç ağacından 4 ülkeye ait meyve alan çiftçinin ağaçları ziyaret akınına uğruyor.
 • Antalya'da 439 Ton Kömür İl Dışına Çıkarıldı Antalya Büyükşehir Belediyesi, 2018 yılı içerisinde kriterlere uymayan 439 ton kömürü il dışına çıkardı.
 • Yavru Köpeğin Üzerine Silahla Ateş Açıldı Antalya’nın Aksu ilçesinde köpeğine tüfekle ateş açıldığını iddia eden bir kişi, zanlıların bulunmasını istedi.
 • Antalya'da Çiftçinin Serada 'Don Nöbeti' Erken Başladı Antalya’nın Aksu ilçesinde çiftçiler, örtü altında yetiştirdikleri ürünlerin donmaması için 24 saat ‘don’ nöbeti tutmaya başladı. İlçede hava sıcaklığı gece 1 dereceye kadar düştü.
 • Antalya'da Kış Lastiği Uygulaması Antalya merkez ve bazı ilçelerinde, kış lastiği zorunluluğu uygulanmayacak.
 • Okullar Ligi Heyecanı 5'Nci Kez Başladı Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye’de ilk kez hayata geçirdiği Okullar Ligi’nde beşinci sezon başladı. Her yıl büyük mücadelelere sahne olan Okullar Ligi 8 bin öğrenci katılımıyla rekor tazeledi.
 • Ekmekten Çıktı Antalya’nın Aksu ilçesinde yaşayan bir kişi, sabah kahvaltısı için sofraya koyduğu ekmeğin içinden çıkan cisim ile şaşkınlık yaşadı.
 • Ekmekten Çıkan Cisimle Şoke Oldu Antalya’nın Aksu ilçesinde yaşayan bir kişi, sabah kahvaltısı için sofraya koyduğu ekmeğin içinden çıkan cisim ile şaşkınlık yaşadı.
 • Çalkaya Kanunu Resmi Gazete'de Yayımlandı Antalya’nın Aksu İlçesi Çalkaya bölgesi imar planına ilişkin kanun teklifini de içeren Çevre Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun, Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Kanunun yürürlüğe girmesiyle birlikte Çalkaya bölgesinin imarının önünde hiçbir engel kalmadı. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya’nın sorunları çözme noktasında en şanslı dönemini yaşadığını belirterek başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.
 • İHA'ya 3 Ödül Antalya’da 2017 yılı basın ödülleri sahiplerini buldu. İhlas Haber Ajansı muhabirleri Arif Kaplan Suat Metin ve İsa Akar’a ödülleri törenle verildi.
 • Yabancılar, Türkçe'yi ASMEK'te Öğreniyor Antalya Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (ASMEK) Antalya’da yaşayan yabancı vatandaşların da gözdesi oldu. Yurtdışından gelerek Antalya’ya yerleşen yabancılar Türkçe öğrenmek için ASMEK’i seçti.
 • Türel, EDS İddialarına Ses Kaydı İle Cevap Verdi Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, sosyal medyada Elektronik Denetleme Sistemi’nin (EDS) hayata geçtiğine yönelik paylaşımların doğru olmadığını ses kaydı ile cevap vererek, "Büyük palavra" dedi.
 • Antalya'da 'Gelin Kardeş Olalım' Projesi Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından, ‘Gelin Kardeş Olalım’ Projesi hayata geçirilecek.
 • İş Makinelerinden Bıktı 100 Bin Dolarlık 'Ejder Meyvesi' Üretimine Girdi Antalya’da 20 yıla yakın zamandır inşaat işi ile uğraşan ve mesleğinden bıkan girişimci, İranlı ortağı ile 100 bin dolarlık "ejder meyvesi" olarak bilinen pitaya üretimine başladı. 25 yıllığına kiraladığı kapalı alan için 5 ülkeden 9 bin fidan getirten girişimci adam, hasat zamanını dört gözle bekliyor.
 • Limon Hırsızları Polisten Kaçamadı Antalya’nın Aksu ilçesinde polis tarafından yakalanan limon hırsızları tutuklandı.
 • Son Maaşı İle Çiftlik Kurdu, Koli Koli Yumurta Topluyor Antalya’nın Aksu ilçesinde 1 yıl önce asgari ücretle çalıştığı otelden aldığı son maaşı ile 100 tavuk alarak çiftlik kuran 69 yaşındaki 5 çocuk babası girişimci adam, bir yıl içerisinde tavuklarının da büyümesi ile koli koli yumurta topluyor.
 • Vali Karaloğlu'ndan Yaralı Askerlere Ziyaret Antalya Valisi Münir Karaloğlu, iki yıldır aranan firari Abdullah Özer’in Aksu ilçesinde ateş açması sonucu yaralanan uzman çavuşlar İbrahim Güngör ve Ahmet Kaba’yı hastanede ziyaret etti.
 • Aksu Devlet Hastanesi Bin Günde Tamamlanacak Antalya İl Sağlık Müdürü Ünal Hülür, Aksu İlçesi’ne yapılması planlanan 300 yataklı devlet hastanesi alanında incelemelerde bulundu.
 • Akü Hırsızları Satış Yaparken Yakalandı Antalya’nın Aksu ilçesinde park halinde bir araçtan çaldıkları aküyü motosiklet ile satmaya çalışan şüpheliler polis ekipleri tarafından yakalandı.
 • Antalyalıların Tercihi ASMEK Oldu Antalya Sanat ve Meslek Eğitim Kursları (ASMEK), Antalya’nın 18 ilçesinde 28 kurs merkeziyle yeni eğitim yılında da kursiyerlerin ilk tercihi oldu. Modern kurs merkezlerinde nitelikli eğitim alan kursiyerler, 200 farklı branşta, 611 kurs ile eğitim almanın keyfini yaşıyor.
 • Antalya'da Sera Soygunu Antalya’nın Aksu ilçesinde gece saatlerinde bir çiftçiye ait kabak serasına giren kimliği belirsiz kişiler, bin 500 değerinde gübre ve malzemeleri çaldı. Hırsızların gazete kağıtlarını dahi götürmesi dikkat çekti.
 • Odunluk Görünümlü Kumarhane Polisin Gözünden Kaçamadı Antalya’nın Aksu ilçesinde odunluk görünümü verilerek içerisinde kumar oynanan bir mekana operasyon yapıldı. Polis ekipleri mekanı işletenler hakkında da işlem yaptı.
 • Cami Ve Pazaryeri Hırsızları Yakayı Ele Verdi Antalya’nın Aksu ilçesinde yaşanan birçok hırsızlık olayını aydınlatmak için çalışma başlatan polis ekipleri, 3 şüpheli şahsı yakaladı.
 • Dünyaca Ünlü Otel Önünde Eski İşçilerden Eylem Antalya’da geçtiğimiz yıl borçları nedeniyle iflasını açıklayan, ardından haciz yoluyla Halkbankası’na geçen dünyaca ünlü Mardan Palace Hotel’in eski çalışanları alacakları ödenmediği gerekçesiyle otel önünde eylem yaptı. 500 işçinin yaklaşık 16 milyon alacağı bulunuyor.
 • Antalya'da Çatışma Açıklaması 2 Asker Yaralandı, Saldırgan Öldürüldü Antalya’nın Aksu ilçesinde yaklaşık 1 yıldır aranan kişi kendisini yakalamak için operasyon düzenleyen jandarma ekiplerine ateş açtı. Olayda 2 uzman çavuş yaralandı, saldırgan ise vurularak etkisiz hale getirildi.
 • Kalp Krizi Bin 280 Kilometre Uzaklıkta Yakaladı Antalya’nın Aksu İlçesi’nden Rize’ye gezmek için giden 56 yaşındaki bir kişi aracının içerisinde kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.
 • Cami Çıkışı 'Kavurma' İzdihamı Antalya’da bir vatandaşın camiden çıkan vatandaşlara yönelik dağıttığı ‘kavurma’ adeta izdihama yol açtı. Bir çok kişi kavurmadan sıraya girmeden almak isteyince dağıtıcılar zor anlar yaşadı.
 • Karataş'a Sevgi Seli Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Deniz Karataş, mahalle ziyaretlerinde ilgiyle karşılandı.
 • Belediye Başkan Adayı Karataş Açıklaması ''Ortak Akılla Yöneteceğiz' AK Parti Aksu Belediye Başkan Aday Adayı Deniz Karataş, muhtar ve mahallelilerle buluşmaya devam ediyor.
 • Bakan Ziya Selçuk, Dev Uçağın Önünde Öğrenciler Olmadan Fotoğraf Çektirmedi Antalya’da bu yıl 62’incisi düzenlenen "Türkiye Milli Pediatri Kongresi"nde katılmak üzere şehre gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, kongrenin ardından Aksu İlçesi’nde Türkiye’nin ilk tematik uçak lisesini ve hayırsever bir kişi tarafından yaptırılan okulun açılışına katıldı. Öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği Bakan Selçuk, dev uçak önünde öğrenciler olmadan kendisi fotoğraf çekinmek istemedi.
 • Milli Eğitim Bakanı Selçuk Açıklaması 'Suriyeli 600 Binin Üzerinde Öğrenci Var' Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Milli Eğitim Bakanlığı olarak yüz binlerce çocuğun okullaşması konusunda tedbirler alıyoruz. Finlandiya’nın tüm öğrencilerinin sayısı 600 binin altında, bizde ise sadece Suriyeli çocuklarla ilgili öğrenci sayısı 600 binin üzerinde” dedi.
 • 12 Suçtan Aranan Kişi, Sahte Kimlikle Yakalandı Antalya’da polisin bir otobüste yaptığı kimlik kontrolünde, 12 suçtan aranan ve hakkında 15 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan bir kişi sahte kimlikle yakalandı.
 • Hakkında 15 Yıl Kesinleşmiş Hapis Cezası Bulunan Kaçak, Yol Kontrolünde Sahte Kimlikle Yakalandı Antalya’nın Aksu ilçesinde uygulama noktasında yolcu otobüsünde yapılan kontrolde , aralarında adam öldürme, örgüt kurma gibi suçların da bulunduğu 12 suçtan aranan şahıs sahte kimlikle yakalandı
 • Heyecan Fırtınası 5'İnci Kez Başlıyor Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye’de ilk kez hayata geçirdiği Okullar Ligi, beşinci sezonuna yine büyük bir heyecanla hazırlanıyor. Okullar Ligi bu sezon üç kulvarda gerçekleşecek. Bu yıl ilk kez Şampiyon Okullar Ligi de düzenlenecek. Antalyaspor’la da ortak çalışma yapılacak.
 • Şehit Ali Hekim Dualar İle Anıldı Batman’ın Hasankeyf ilçesinde yol yapım çalışmasının güvenliğini sağlayan askeri aracın geçişi sırasında yola tuzaklanan EYP’nin patlatılması sonucu şehit olan Uzman Çavuş Ali Hekim’in için mevlit okutuldu.
 • Manavgat'ta Kaybolan Yaşlı Adam Aksu'da Bulundu Antalya’nın Manavgat ilçesinde dün evinden çıktıktan sonra haber alınamayan konuşma engelli yaşlı adam Aksu ilçesinde bulundu.
 • Deniz Karataş Ak Parti'den Aksu'da Aday Adaylığına Başvurdu Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Deniz Karataş, AK Parti’den Aksu Belediye Başkan aday adayı olmak için adaylık başvurusunda bulundu. Kalabalık bir grupla AK Parti Aksu İçe binasına gelerek, başvuru dosyasını İlçe Başkanı Durmuş Kaan Şahin’e teslim eden Karataş, “Aksu’ya hizmet etmeye geliyorum. Aksu Bize güvensin” dedi.
 • Otobüsten İnen Kız Öğrenciye Silahlı Gasp Antalya’nın Aksu ilçesinde 15 yaşındaki kız lise öğrencisinin cep telefonunu silahını gösterip gasp eden motosikletli şüpheli yakalandı.
 • Çiftçiler Su İsrafının Önüne Geçecek Antalya’nın Aksu ilçesinde kamu kurumları ve üreticiler bir araya gelip, “Tam teşekküllü planlı sulama sistemi” kuracak. Aksu Üretici Birliği’nin önerisiyle gerçekleşecek Tarım Çalıştayı, ilçede planlı tarım uygulamasını da geliştirecek.
 • Polisin Şüphesi Zehir Tacirini Ele Verdi Antalya’nın Aksu ilçesinde polis ekipleri, kapalı pazar yerinde durumundan şüphelendikleri bir şahsın arabasında yaptıkları aramada çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirdi.
 • ANTMÜTDER Başkanı Karataş, Aksu'da Antalya Müteahhitler Derneği (ANTMÜTDER) Başkanı Deniz Karataş, Aksu ilçesinde vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor.
 • ANTMUDER Başkanı Karataş, AKGİAD'ın Misafiri Oldu Antalya Müteahhitler Derneği (ANTMUDER) Başkanı Deniz Karataş, Aksu Genç İşadamları Derneği’ni (AKGİAD) ziyaret etti.
 • Antalya'da Trafikte Havadan Ve Karadan Eş Zamanlı Kontrol Antalya’da havadan ve karadan yapılan trafik kontrollerinde 45 sürücüye toplamda 38 bin 724 bin lira para cezası uygulandı.
 • Dev Çam Ağacı Gece Araba Ve Evin Üzerine Devrildi Antalya’da dün sabah saatlerinden bu yana etkili olan şiddetli poyraz yüzünden bir evin önünde bulunan yarım asırlık çam ağacı evin çatısı ve bahçede bulunan aracın üzerine devrildi. Sabah kalktıklarına dışarı çıkan aile ise gördükleri karşısında şoke oldu.
 • Bakan Bir Kez Daha Hatırlattı Açıklaması 1 Ocak'ta Başlıyor Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, ‘yargıda hedef süre’ uygulamasıyla ilgili, "Bin 457 ayrı dava, 220 soruşturma türü için azami süre oluşturduk ve 1 Ocak’tan itibaren de bunu vatandaşlarımıza ve davanın taraflarına bizzat bildireceğiz" dedi.
 • Yargılamada Azami Süre 1 Ocak'ta Başlıyor Bilirkişilik kanunuyla ilgili açıklamalarda bulunan Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Adli Tıp Kurumunu sunmuş olduğu hizmetleri daha etkin bir şekilde sürdürmek için bilirkişilik konusunu masaya yatırdıklarını ifade etti. Yargıda hedef süre uygulamasıyla ilgili de konuşan Gül, "Bin 457 ayrı dava, 220 soruşturma türü için azami süre oluşturduk ve 1 Ocak’tan itibaren de bunu vatandaşlarımıza ve davanın taraflarına bizzat bildireceğiz" dedi.
 • Antalya'da Tahlil Sonucu Değiştirme Dolandırıcılığına Tutuklama Antalya’da uyuşturucu kullanımı tespiti için idrar tahlili veren bir kişiden tahlil sonuçlarını değiştirme vaadiyle 2 bin 500 lira aldığı iddia edilen kadın tutuklandı.
 • Kan Ve İdrar Tahlilinden Uyuşturucu İzlerini Silmek İçin 2 Bin 500 TL İstedi Antalya’da uyuşturucu kullanımı tespiti için idrar tahlili veren bir kişiden tahlil sonuçlarını değiştirme vaadiyle 2 bin 500 lira aldığı iddia edilen kadın şüpheli yakalandı.
 • İki Farklı Marketten Sucuk Almak İstedi Hayatının Şokunu Yaşadı Antalya’nın Aksu ilçesinde yaşayan bir genç, zincir bir marketten aldığı 2 cevizli sucukla diğer zincir markete girince, market çalışanları gencin sucukları kendi marketlerinden aldığını iddia etti. Genç, hayatının şokunu yaşadı.
 • Çiftliğini Müzeye Çevirdi Antalya’nın Aksu ilçesine bağlı Kurşunlu Mahallesi’nde bir çiftçi, tarihe duyduğu ilgi nedeniyle topladığı eserleri çiftliğinde, evinin içerisinde ve bahçe duvarlarında sergiliyor.
 • Öğrenciler İlk Kez Perge'de Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Antalya Tanıtım Vakfı işbirliğiyle ilk olarak Aksu Fen Lisesi ve Aksu Anadolu Lisesi öğrencileri Perge Antik Kenti’ni ziyaret etti.
 • Çalkaya'da İmar Planları Askıda Antalya’nın Aksu İlçesi’ndeki Çalkaya bölgesinin 30 yıllık gelen mülkiyet sorununu çözecek Çalkaya Bölgesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Alanı imar planları Büyükşehir Belediyesi’nde askıya çıktı. Vatandaşlar için Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası’nda bilgilendirme masası kuruldu.
 1  2  ...  22  23 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !