AKSU HABERLERİ / Antalya

 • Dolara Tepki Olarak Fide Ekimini 1 Ay Öne Aldılar Antalya’da örtü altı tarımın önemli merkezleri arasında bulunan Aksu ilçesinde çiftçiler, yükselen dolar fiyatları karşısında üretimi harekete geçirmek için sebze fidanlarını toprakla 1 ay önceden buluşturma kararı aldı.
 • Mimarlıktan Hayvancılığa Antalya’da dünyaca ünlü otellerin iç mimarlık işini yapan yüksek lisans mezunu Cem Güney Çevikbaş, iş hayatının stresinden kaçmak için keçi çiftliği kurdu. 24 saat keçileri ile baş başa olan genç girişimcinin hayatı kıskandırıyor.
 • Antalya'da Avokado Üretimi 10 Yılda 12 Kat Arttı Kalp ve dolaşım sistemine faydalı, gıda endüstrisinde taze salata meyvesi olarak tüketilmesinin yanında yağ içeriklerinden dolayı kozmetik endüstrisinde güneş koruyucu ve güzellik kremleri, sağlık sabunları ve kozmetik içerikli şampuanlar yapılarak kullanılan avokado üretiminin Antalya’da 10 yılda 12 kat arttığı bildirildi.
 • Antalya Da Avokado Üretimi 12 Kat Arttı Antalya İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Özen, Türkiye’deki avokado üretiminin yüzde 81’inin Antalya’da üretildiğini söyledi.
 • ATAV, 'Perge Yılı' Kapsaminda Çalişmalarini Sürdürüyor Antalya Tanıtım Vakfı Başkanı Yeliz Gül Ege, Aksu Kaymakamı Aydın Ergün’ü ziyaret ederek, ‘Perge Yılı’ kapsamında yapılacak olan çalışmaları paylaştı. Aksu Kaymakamı Aydın Ergün’ü ziyareti sırasında, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ile de bir araya gelen Ege, Antalya Valisi Münir Karaloğlu tarafından ilan edilen ‘Perge Yılı’ kapsamında yapılacak etkinlikleri Aksu Kaymakamı Ergün ve Başkan Şahin ile paylaştı.
 • 1 Kuruş İçin 100 Kilometre Yol Gitti Antalya’da eşi engelli olan komşusunun 2/B arazisinin taksitini ödemek için bankaya giden emekli vatandaş eve döndükten sonra gelen ’1 kuruş eksik yatırdınız’ telefonuyla şoke oldu. 1 kuruşu yatırmak için bankaya geri dönen adam, 100 kilometre yol kat etti.
 • Komşusuna Yardım Eden Vatandaşa 1 Kuruşluk Şok Antalya’da eşi engelli olan komşusuna yardım etmek amacıyla 2/B arazisinin taksidini ödemek için bankaya giden emekli vatandaş eve döndükten sonra gelen ’1 kuruş eksik yatırdınız’ telefonuyla şoke oldu. 1 kuruşu yatırmak için bankaya geri dönen adam, 100 kilometre yol kat etti.
 • Üst Geçitlere Asansörlü Çözüm Antalya Büyükşehir Belediyesi, Gazi Bulvarı üzerinde bulunan yaya üst geçitlerine asansör sistemi kuruyor. Toplam 7 üst geçide kurulan asansör sisteminden öncelikli olarak engelli, yaşlı ve bebekli aileler faydalanacak.
 • Antalya'da Zabıtadan Scooter, Mypet, Ginger Operasyonu Antalya’da can güvenliğini ve yaya trafiğini tehlikeye sokan scooter, mypet ya da ginger gibi akülü araçları kiralayanlara yönelik gece yarısı operasyon yapıldı. Operasyonda çok sayıda gingera el konulurken turistlerin şaşkınlığı yüzlerinden okundu. Bir seyyar satıcının tarlada otlar içerisine attığı araçlar ise zabıta ekipleri tarafından bulunarak el konuldu.
 • Suriyeli Muhammet'in Yüzü Güldü Antalya’nın Aksu İlçesi’nde bir mahallede camide düzenlenen yaz Kur’an-ı Kerim Kursunda birinci olan kız öğrenciye ve babasını Suriye’de kaybeden öğrenciye hayırseverlerin desteği ile bisiklet hediye edildi.
 • Büyükşehirin AKBEM Yaz Kurslarına Yoğun İlgi Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kültür ve Bilgi Eğitim Merkezi (AKBEM) yaz kurslarında 4 bin 232 öğrenciye 23 farklı branşta eğitim veriyor. Eğitimi ile fark oluşturan AKBEM’de çocuklar hem eğleniyor hem öğreniyor.
 • Antalyalı Çiftçiden Tarım Bakanı'na 'Yangın' Mektubu Antalya’nın Aksu ilçesinde 2 gün önce meydana gelen orman yangınında zarar gören çiftçiler, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye mektup yazarak, zararlarının karşılanması konusunda yardım istedi. Öte yandan yangın alanında bir araya gelen çocuklar da bölgenin ağaçlandırılmasını talep etti.
 • Bilişim Çocukları Kendi Mobil Oyununu Geliştirecek Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi ve Enformatik Bölüm Başkanlığı iş birliği ile ‘Bilişim Çocukları Kendi Mobil Oyununu Kendin Geliştir’ Projesi hayata geçiriliyor.
 • Antalya'da Yılın İlk Silaj Üretimi Başladı Antalya Pamuk ve Narenciye Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (ANTBİRLİK) tarafından Antalya’da yılın ilk silaj üretimi başladı. 1 tonu 175 TL’den alınan mısır silajı hem çiftçinin hem de hayvancılık sektörünün yüzünü güldürecek.
 • Yangın Sonrası Geri Döndü Aracını Küle Dönmüş Buldu Antalya’nın Aksu ilçesinde çıkan orman yangınının ardından evinin olduğu bölgeye gelen bir kişi arabası, römorku ve tarım aletlerini küle dönmüş halde buldu.
 • Orman Yangınında Küle Dönen Lüks Villanın Köpekleri Villayı Terk Etmedi Antalya’nın Aksu ilçesinde üç mahallede çıkan orman yangınında küle dönen villanın köpekleri lüks villayı terk edemiyor. Eski fotoğraflarla teselli bulan villanın kiracısının götürdüğü köpekler villaya geri dönüyor.
 • ATSO Başkanı Çetin'den Kombine Düşüklüğüne Tepki Antalya Ticaret ve Sanayi Odası(ATSO) Başkanı Davut Çetin, Antalyaspor’da bugüne kadar 451 kombine satılmasını eleştirerek, "Böyle bir kentte, 451 kombine satışının, gelirinin az olması kabul edilemez. Antalya’da kaç kişide Antalyaspor forması var? Antalyaspor için birleşmemiz gerekirken, biz gruplar ve kişiler üzerinden bölünmeye devam ediyoruz. Antalyalılık ruhu ve kimliğini bir türlü bir üst kimlik haline getiremedik"dedi.
 • Aksu'daki Orman Ve Tarım Arazileri Yangını Antalya Müteahhitler Derneği (ANTMÜTDER) Başkanı Deniz Karataş, Aksu ilçesinde çıkan orman yangınında zarar gören vatandaşları ziyaret etti, bölgede inceleme yaptı.
 • Antalya'da Yangının Ardından Ürküten Manzara Antalya’nın Aksu ilçesinde dün çıkan ve 3 mahallede etkili olan orman yangının yaraları sarılmaya başlandı. Yangında 60’a yakın çiftçi zarar görürken, orman içerisinde bulunan lüks bir villa ise küle döndü. Yangında 50 hektar kızılçam ormanı küle döndü. 5 dönüm alan üzerinde bulunan yüzlerce palmiyeden ağaçlarında ise kurtarılan olmadı. Yangını soğutma çalışmaları devam ediyor.
 • Antalya'daki Orman Yangınıyla İlgili Açıklama Antalya’nın Aksu ilçesinde bugün öğle saatlerinde çıkan orman yangınıyla ilgili yazılı açıklama yapıldı.
 • Antalya'daki Yangın Kontrol Altına Alınıyor ANTALYA – Antalya’nın Aksu ilçesine bağlı Yurtpınar Mahallesi’nde çıkan yangında çok sayıda sera zarar gördü. Serası yanan vatandaşlar o anları, "Yangın 2 kilometreden, 5 dakikada buraya geldi. Dikili neyimiz varsa yandı” diyerek anlattı.
 • Alevlere Havadan Müdahale Ediliyor Antalya’nın Aksu ilçesine bağlı Yurtpınar Mahallesi’ndeki ormanlık alanda çıkan yangın devam ediyor. Karadan müdahalede güçlük çekilen yangına havadan müdahale ediliyor.
 • Antalya'daki Orman Yangını Devam Ediyor ANTALYA – Antalya’nın Aksu ilçesine bağlı Yurtpınar Mahallesi’ndeki ormanlık alanda çıkan yangın devam ediyor. Karadan müdahalede güçlük çekilen yangına havadan müdahale ediliyor. Yangında bölgede bulunan evlerin, seraların ve ormanlık alanın zarar gördüğü belirtiliyor.
 • Antalya'da Orman Yangını Antalya’nın Aksu ilçesinde orman yangını çıktı.
 • Antalya'da Orman Yangını (1) Antalya’nın Aksu ilçesinde orman yangını çıktı.
 • Kaynak Makinesinden Çıktığı İddia Edilen Yangın Zeytin Ağaçlarını Küle Çevirdi Antalya’nın Aksu ilçesinde kaynak makinesinin kıvılcımından çıktığı iddia edilen yangında onlarca zeytin ağacı küle döndü.
 • (Özel) İncirlerinden Kimse Yemeyince Bahçesine Tabela Astı Antalya’nın Aksu ilçesinde yol kenarındaki bahçesinde yetişen meyvelerden kimsenin yememesine üzülen okul müdürü, "İncir yemek serbesttir" yazılı bir tabela asarak herkesin bahçeden meyve yemesini istedi. Okul müdürünün bu davranışı vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.
 • Antalya'da Yaz Ayında Seraları Su Bastı Antalya’nın Aksu ilçesinde bir sulama kanalının debisinin yükselmesi sonucu kanal çevresinde bulunan örtü altı tarım yapılan domates seralarını su bastı.
 • Antalya'ya Kavurucu Sıcaklar Geri Geliyor Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan son verilere göre Antalya’da geçtiğimiz hafta etkili olan kuru ve kavurucu sıcaklar geri dönüyor. Hava sıcaklıkları önümüzdeki 3 gün boyunca 41-42 derecede seyredecek.
 • Aksu'daki Kızkoparan Tepesinde Asılı Türk Bayrağı Çalındı Antalya’nın Aksu ilçesinde 200 rakımlı Kızkoparan Tepesinde asılı olan Türk bayrağı, kimliği belirsiz kişiler tarafından telleri kesilerek çalındı.
 • Balkondan Düşen Adam Hayatını Kaybetti Antalya’nın Aksu ilçesinde 3’üncü kattaki evinin balkonundan dengesini kaybederek aşağı düşen 3 çocuk babası adam kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
 • MAYA Holding, Mardan Otel İle İlgili Tüm Görüşmelerden Çekildiğini Açıkladı MAYA Holding, Antalya’da Azeri asıllı Rus işadamı tarafından 2009 yılında açılan fakat borçları nedeniyle icralık olan Mardan Palace Hotel ile ilgili tüm görüşmelerden çekildiğini açıkladı. MAYA Turizm Grup CEO’su Sadrettin Akyıl imzasıyla yapılan açıklamada grubun 07.10.2018 tarihi itibarıyla Mardan Hotel ile ilgili tüm görüşmelerden çekildiği ve bugün itibarıyla herhangi bir tasarruflarının olmadığı bildirildi.
 • İflas Eden Dünyaca Ünlü Otel İçin Titanic Devrede Antalya’da Azeri asıllı Rus işadamı tarafından 2009 yılında açılan fakat borçları nedeniyle icralık olan Mardan Palace Hotel için Titanic Hotel harekete geçti.
 • 21 Gündür Haber Alınamayan Kadın Başka İlde Bulundu Antalya’nın Aksu ilçesinde yaşayan ve kendisinden 21 gündür haber alınamayan kadının şiddetli geçimsizlik nedeniyle evden ayrılarak başka bir ile yerleştiği ortaya çıktı.
 • Kasksız Gençler Ölümden Döndü, Esnaf Yardım İçin Seferber Oldu Antalya’nın Aksu ilçesinde motosiklet ile bir kargo aracının çarpışması sonucunda meydana gelen trafik kazasında 2 genç yaralandı. Motosikletten savrularak yerde acılar içerisinde yatan gençler için esnaf ve vatandaşlar seferber oldu.
 • Domatesin Ardından Biberi De Virüs Vurdu Örtü altı tarımın merkezi Antalya’da bu yıl domateste yaşanılan ‘tuta’ kelebeği istilasının ardından bu kez de yaz aylarında hasat edilen biberi virüs vurdu. Çiftçiler, hastalıkla mücadele etmek biberlerin başına poşet geçirip hastalığın diğer ağaçlara yayılmasının önüne geçmeye çalışıyor.
 • 4 Çocuk Annesi Kadından 18 Gündür Haber Yok Antalya’nın Aksu İlçesi’nde yaşayan 4 çocuk annesi kadından 18 gündür haber alınamıyor. Eşinin hayatından endişe eden baba Mustafa Kaçar, yetkililere seslenerek eşinden bir iz bulmalarını istedi.
 • 50 Dereceyi Gören Çiftçi Domates Sezonunu Erken Kapattı Antalya’da örtü altı üretimin merkezleri arasında bulunan Aksu ilçesinde domates üreticileri, seradaki sıcaklığın bir haftada 50 dereceye kadar çıkması üzerine domatesleri sökerek sezonu erken kapattı.
 • Serada 50 Dereceyi Gören Çiftçi Domates Sezonunu Erken Kapattı Antalya’da örtü altı üretimin merkezleri arasında bulunan Aksu ilçesinde domates üreticileri, seradaki sıcaklığın bir haftada 50 dereceye kadar çıkması üzerine domatesleri sökerek sezonu erken kapattı.
 • Taş'tan Aksu'ya Hükümet Konağı Müjdesi AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Aksu İlçesi’ne kazandırılacak yeni Aksu Hükümet Konağı ile ilgili müjdeyi verdi. Taş, müjdesinde Hükümet Konağı İhalesi’nin 24 Temmuz yapılacağını belirtti.
 • Turizmin Başkenti Antalya Yılın En Yüksek Sıcaklığını Hissedecek Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan son verilere göre Antalya’da hava sıcaklıkları hafta sonuna kadar 41-42 derecede seyredecek. Antalya’dan en yüksek hava sıcaklığının Aksu ilçesinde hissedilmesi bekleniyor.
 • Antalya'da Uyuşturucu Operasyonuna 17 Tutuklama Antalya’da haziran ve temmuz aylarında yapılan uyuşturucu operasyonlarında, 522 kişi hakkında yasal işlem yapılırken, 17 kişi tutuklandı. Operasyonlarda, 104 gram eroin, 169 kilogram esrar, 105 adet uyuşturucu hap, 52 gram metamfetamin, bin 800 kök kenevir bitkisi ele geçirildi.
 • Antalya'da Orman Yangını Büyümeden Söndürüldü Antalya’nın Aksu İlçesi Kurşunlu Şelalesi yakınlarında çıkan orman yangını, havadan ve karadan yapılan müdahaleler ile kısa sürede kontrol altına alınarak söndürüldü.
 • Aksu'da 15 Temmuz Şehitleri Anıldı Antalya’nın Aksu Belediyesi, Temmuz ayı olağan meclisinde 15 Temmuz Şehitlerini andı.
 • Antalya'da Uyuşturucu Operasyonları Antalya’da düzenlenen 2 ayrı uyuşturucu operasyonunda 18 kilo esrar maddesi ele geçirilirken, 3 kişi tutuklandı.
 • Baba Mesleği Yorgancılığı Tek Başına Ayakta Tutuyor Antalya’nın Aksu İlçesi’nde 23 yıldır baba mesleği yorgancılığı tek başına yaparak adeta fabrikasyon ürünlerine karşı tek başına mücadele eden Mustafa Şevkat, çırak bulamamaktan şikayet ederek, mesleğinin gelecek yıllarda kaybolmasından endişe ediyor.
 • Antalya'da Yol Uygulaması Antalya’da yapılan yol uygulamasında 811 kişinin kimlik bilgileri sorgulandı.
 • İşe Gidiyorum Diye Çıktı, 11 Gündür Haber Yok Antalya’nın Aksu ilçesinde yaşayan 4 çocuk annesi kadından 10 gündür haber alınamıyor. İşe gidiyorum diyerek evden çıkan ve iş yeri önünde zorla bir araca bindirilerek kaçırıldığı iddia edilen kadının bulunması için eşi ve annesi gözyaşları içerisinde yardım istedi.
 • İşe Gidiyorum Diyerek Evden Ayrılan 4 Çocuk Annesinden 11 Gündür Haber Alınamıyor Antalya’nın Aksu İlçesi’nde yaşayan 4 çocuk annesi kadından 10 gündür haber alınamıyor. İşe gidiyorum diyerek evden çıkan ve iş yeri önünde zorla bir araca bindirilerek kaçırıldığı iddia edilen kadının bulunması için eşi ve annesi gözyaşları içerisinde yardım istedi.
 • Antalya'da 19 Kilogram Esrar Ele Geçirildi Antalya’da düzenlenen iki ayrı operasyonda 19 kilogram esrar maddesi ele geçirilirken, 3 kişi gözaltına alındı. Dedektör köpek, minibüsün koltuğunun altındaki özel bir bölmeye saklanan esrar maddesini buldu.
 • Çalışmaya Gitti Az Sonra Acı Haberi Geldi Antalya’nın Aksu ilçesinde traktörünün altında kalan çiftçi hayatını kaybetti.
 • Traktörün Altında Kalan Çiftçi Hayatını Kaybetti Antalya’nın Aksu ilçesinde traktörünün altında kalan çiftçi hayatını kaybetti.
 • Halk Otobüsünün Tekerleğinde Çıkan Yangın Büyümeden Söndürüldü Antalya’nın Aksu İlçesi’nde bir toplu taşıma otobüsünün tekerleğinde çıkan yangın, yolcuların dikkati sayesinde büyümenden söndürüldü. Yangında yaralanan olmazken araçta küçük çaplı maddi hasar meydana geldi.
 • Antalya'da Domates Fiyatları Yüzde 400 Arttı Antalya Toptancı Hali’nde domatesin fiyatı geçtiğimiz yılın aynı dönemine gören yüzde 400 arttı. Artışa Antalya’da "domates güvesi" denilen "tuta absoluta" hastalığı nedeniyle seralarda binlerce ton domatesin kuruması ve çiftçinin geçtiğimiz yıla oranla 2 ay önce domatesini sökmesinin neden olduğu bildirildi.
 • Milletvekili Adayı Kemal Çelik Açıklaması 'Türkiye Şahlanarak Büyüyecek' AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Kemal Çelik, 24 Haziran seçim çalışmalarına Konyaaltı ve Aksu’da devam etti. 24 Haziran seçimlerinin Türkiye’nin istiklal ve istikbal mücadelesi olacağının altını çizen Çelik, “Cumhurbaşkanlığı sistemi ile devletin bütün kurum ve kuruluşları çok daha hızlı kararlar alarak hizmet verecek. Mevcut sistemin oluşturduğu hantallık olmasaydı son 16 yıldır ülkemiz kat be kat fazla büyüme gösterecekti. O nedenle biz her gittiğimiz yerde ‘24 Haziran’dan sonra yeni hükümet sistemi ile Türkiye şahlanarak büyüyecek’ diyoruz. Bu nedenle ‘24 Haziran bir milat olacak’ diyoruz. Bu miladı milletimiz ile birlikte yazacağız” diye konuştu.
 • Kalbine Yenik Düşen Lise Öğrencisi Gözyaşları Arasında Defnedildi Antalya’da serinlemek için girdiği Dim Çayı’nda kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Uçak Lisesi 10’uncu sınıf öğrencisi Emre Uslu’nun cenazesi gözyaşları arasında defnedildi.
 • Uçak Lisesini Yasa Boğan Ölüm Antalya’nın Aksu ilçesinde Uçak Lisesi 10’uncu sınıf öğrencisi, kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Uslu’nun ölümü arkadaşlarını yasa boğdu.
 • En Güzel Balkon Ve Bahçe Sahipleri Ödüllerini Aldı Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl üçüncü kez düzenlediği ‘En Güzel Bahçe, Balkon ve Hobi Bahçesi Yarışması’nda dereceye girenler ödüllerini düzenlenen törenle aldı.
 • Bakan Çavuşoğlu'dan Yerel Medyaya Destek Vurgusu Antalya’da uydu üzerinde yayın yapan Kanal V televizyon kanalının yeni hizmet binasındaki açılış töreni, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun katılımıyla gerçekleşti.
 • Milletvekili Adayı Özboz Açıklaması 'Tarımda Şahlanış Dönemi Yaşanacak' AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Gülçin Özboz, “AK Parti 16 yıldır üretimden hasada her aşamada çiftçimizi destekledi. Son 15 yılda tarımsal destekleri 6,3 kat arttırarak 1,8 milyar TL’den 12,8 milyar TL’ye çıkardık. 24 Haziran’dan sonra her alanda olduğu gibi Türkiye tarımda da şahlanış dönemi yaşayacak” dedi.
 • AKBEM Yaz Dönemi Kayıtları Başladı Antalya’da 8-14 yaş grubu çocuklara 14 farklı birimde 23 ayrı branşta eğitim veren Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kültür Bilgi Eğitim Merkezleri’nde (AKBEM), kayıtlar başladı.
 • Pamuk Tarlaları Göle Döndü Antalya’nın Aksu İlçesi’nde önceki gün etkili olan sağanak yağmur, pamuk tarlalarının göle çevirdi. Birçok çiftçi pamuklarını kurtarabilmek için suyu tahliye çalışması başlattı.
 • Antalya'da Şiddetli Yağmur Pamuk Tarlalarını Göle Çevirdi Antalya’nın Aksu İlçesi’nde önceki gün etkili olan sağanak yağmur, pamuk tarlalarının göle çevirdi. Birçok çiftçi pamuklarını kurtarabilmek için suyu tahliye çalışması başlattı.
 • Antalya'da Mısır Üreticisini Dolu Vurdu Antalya’nın Aksu İlçesi’nde dün kısa süre etkili olan dolu ve şiddetli yağmurda, mısır tarlaları yan yattı.
 • Başkan Uysal Aksu'da Esnafı Dinledi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanlığı’nın organizasyonuyla Aksu’da vatandaşlarla biraraya gelen Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ülkenin sevgiye, saygıya, barışa, paylaşmaya ve kardeşliğe ihtiyacı olduğunu söyledi.
 • Antalya'nın En Güzel Bahçe Ve Balkonları Belli Oldu Antalya Büyükşehir Belediyesi 3. En Güzel Bahçe, Balkon ve Hobi Bahçesi Yarışması’nın kazananları açıklandı. Toplam 42 bin lira ödüllü yarışmada, Ayten Çakmak En güzel Balkon, Yasemin Soyseçkin Apartman Bahçesi, Osman Ciğerim Site Bahçesi, Muzaffer Koçak İşyeri Bahçesi, Barış Ergül Konut Bahçesi ve Yasemin Karadeniz Hobi Bahçesi kategorilerinde birinciliği elde etti.
 • Katar'dan Antalya'ya Direkt Uçuşlar Başladı Katar Doha’dan Antalya’ya direkt gelen ilk uçak, geleneksel havacılık seremonisi ’su takı’ ile yolcular ise karanfillerle karşılandı.
 • Antalya'da 'Duman' Uygulaması Antalya’nın 5 ilçesinde 184 polisle ’Duman’ adlı uygulama yapıldı.
 • Aksulu Güreşçiler Kırkpınar'a Hazırlanıyor Aksu Belediyesi Spor Kulübü güreş takımı, Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne hazırlanıyor.
 • Durdurulan Tırda 1 Milyon Liralık Uyuşturucu Çıktı Antalya’nın Aksu ilçesinde polis ekipleri tarafından uygulama noktasında durdurulan bir tırda piyasa değeri yaklaşık 1 milyon TL olan toplam 40 paket 21 kilo 360 gram ağırlığında eroin maddesi ele geçirildi.
 1  2  ...  21 

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !