DEMRE HABERLERİ / Antalya

 • Başkan Böcek ' Kuracağımız Turizm Birliği İle Demre'nin Tanıtımına Destek Vereceğiz' Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ilçe ziyaretleri kapsamında Demre’de sorunları dinledi. Kuracakları turizm birliği ile Demre’nin tanıtımına destek vereceklerini belirten Böcek, “Birçok medeniyetlere ev sahipliği yapmış Demre’mizde güzel şeyler yapacağız” dedi.
 • Demre-Çayağzı Atık Kabul Tesisi Hizmete Girdi Antalya Büyükşehir Belediyesi, Demre Çayağzı Limanı’nda Mavikart Otomasyon Sistemli Atık Kabul Tesisi kurdu. Sistemle, teknelerden alınan atık sular kanalizasyon şebekesine entegre ediliyor böylece Akdeniz suları korunuyor.
 • Vali Karaloğlu'ndan Köpük Partisi Teknelerine Atık Uyarısı Antalya Valisi Münir Karaloğlu, köpük partisi yapan teknelerin atıklarını yakından takip edeceklerini belirterek, “Sahil Güvenlik Komutanlığına talimat verdim, kesinlikle bundan sonra teknesinde köpük eğlencesi yapma sistemi olan teknelerin, atıklarını hangi periyotta sahile verdiklerinin takibini yapacağız” dedi.
 • Antalya Valisi Münir Karaloğlu Açıklaması 'Pansiyonculuk Turizmi Yapmalıyız' Antalya Valiliği, Kemer Kaymakamlığı, Demre Belediyesi, Likya Uygarlıkları Müzesi Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Batı Antalya’nın Turizmin Geleceği" konulu panel Demre’de yapıldı. Panelde konuşan Vali Karaloğlu, Demre’nin doğal ve tarihi güzellikler açısından zengin olduğuna vurgu yaparak, “Bu bölgeyi kültür ve turizmin merkezi yapacağız” dedi.
 • Çuvala Koyulup Ölüme Terk Edilen O Köpek Kurtarılamadı Antalya’da ağzı bağlı halde bırakılmış çuvalın içinde bulunan köpeklerden biri çuvalın içinde havasızlıktan ölürken, hayatta kalmaya çalışan diğer köpek de götürüldüğü veteriner kliniğinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Bilgi veren veteriner hekim, "Bu kaza değil bilerek yapılmış, dövüş köpeklerinin önüne atılmış. Kuyruk kırık, vücudunun her yerinde derin diş izleri var. Hayvanın neresini tutsam elimde kalıyor" dedi.
 • Bu Halde Bulundular Antalya’da ağzı bağlı halde bırakılmış çuvalın içinde, biri ölü diğeri de havasızlıktan ölmek üzere olan 2 köpek bulundu.
 • Antalya'da Korkunç Olay Açıklaması Köpekleri Çuvala Koyup Ölüme Terk Ettiler Antalya’da ağzı bağlı halde bırakılmış çuvalın içinde, biri ölü diğeri de havasızlıktan ölmek üzere olan 2 köpek bulundu.
 • Çekek Yeri Problemi Deniz Turizmini Sıkıntıya Sokuyor Her yıl 1,5 milyon yerli ve yabancı turisti ağırlayan ve günü birlik tur tekneleriyle gezdiren Antalya ve bazı önemli turistik beldelerinde yat çekek ve bakım yerinin olmayışının deniz turizminde sıkıntıya sebep olduğu bildirildi.
 • Kaş Ve Demre'de Tiyatro Coşkusu Büyükşehir Belediyesi Antalya Şehir Tiyatroları (AŞT) ilçeleri tiyatro ile buluşturuyor. AŞT, Kaş ve Demre’de perde açtı. Kaş’ta ‘Tarla Kuşuydu Jüliet’, Demre’de ‘Elbise Var İnsan Yok, İnsan Var Elbise Yok’ adlı kukla oyununu sahneleyen AŞT yoğun ilgi gördü. Kaş ve Demre’de sanatla buluşan halk Başkan Muhittin Böcek’e teşekkür etti.
 • Ablasının Küpesini Yutan Minik Ecrin Babasının Dikkatiyle Hayata Tutundu Minik Yağız Ulaş’ın nefes almakta güçlük çekmesi üzerine oğullarını hastaneye götüren anne baba, röntgende gördükleri karşısında şaşkına döndü. Minik Yağız’ın yemek borusunda yuttuğu küpe ortaya çıktı.
 • İki Ören Yerinden 1 Ayda 1 Milyon 875 Bin TL Gelir Elde Edildi Antalya’nın Demre ilçesine Mayıs ayında gelen turist sayısında rekor kırıldı. İlçeye bir ayda 80 bin 579 turist geldi. İlçe sınırları içinde bulunan ’Noel Baba’ olarak bilinen Aziz Nikolas Anıt Müzesi ile Myra Antik Kenti’nde sadece Mayıs ayında 1 milyon 875 bin 361 TL gelir elde edildi
 • Toplu Ulaşım Aracı Alınsın Diye Makam Araçlarını Satışa Çıkardı Antalya’nın Demre ilçesi Belediye Başkanı, toplu taşıma aracı almak için iki makam aracını da satılığa çıkardı. Belediye meclisinde önerisi kabul edilen Başkan Okan Kocakaya, araçların satışından elde edilecek gelirle toplu taşıma aracı almak istediklerini, makam aracı olarak da kendi şahsi aracını kullanacağını söyledi.
 • Demre'de Müzeler Haftası Kutlandı Antalya’nın Demre ilçesinde Müzeler Haftası düzenlenen programla kutlandı.
 • Motosiklet Kazasında Kasksız Sürücü Hayatını Kaybetti Antalya’nın Demre ilçesinde meydana gelen motosiklet kazasında 31 yaşındaki İsa Mittiri yaşamını yitirdi.
 • ASFİM'de Yaz Kursları İçin Kayıtlar Başladı Antalya Büyükşehir Belediyesi Antalya Spor ve Fitness Merkezleri’nde (ASFİM) yeni dönem kayıtları başladı. Kayıtlar 26 Mayıs tarihine kadar sürecek.
 • 2 Bin 500 Yıllık Kaya Mezarı Parçalandı Antalya’nın Demre ilçesinde Likya Dönemi’ne ait 2 bin 500 yıllık kaya mezarlığının giriş bölümünün kırıcı ve delici aletlerle paramparça edildiği tespit edildi.
 • Demre'de Yatlar, Denizle Buluştu Türkiye’nin en önemli günübirlik yat turizm merkezlerinden biri olan Antalya’nın Demre ilçesinde yatlar denize indirildi.
 • Devrilen Tırın Sürücüsü Hayatını Kaybetti Antalya’nın Demre ilçesinde tırın devrilmesi sonucu ağır yaralanan sürücü, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
 • Kocakaya Açıklaması ' Tasarrufla İşe Başlayacağız' Demre belediye Başkanı Okan Kocakaya, "Tasarrufla işe başlayacağız. Şeffaf belediyecilik anlayışıyla gelirimizi ve giderimizi herkes bilecek. " dedi.
 • 'Geleneksel Çocuk Oyunları' Şenliği Sona Erdi. Antalya’nın Demre ilçesinde Gençlik Merkezi ve Spor Müdürlüğü tarafından 5’incisi organize edilen ’Geleneksel Çocuk Oyunları’ final müsabakaları ile sona erdi. Unutulmaya yüz tutmuş geleneksel çocuk oyunlarının yeni nesillere aktarılması ve çocuklarda sportif faaliyetlerin artırılmasına katkı sağlamak amacıyla faaliyete geçirilen ‘Geleneksel Çocuk Oyunları’ şenliğine öğrenciler büyük ilgi gösterdi.
 • Demre'de Polis Haftası Kutlandı Antalya’nın Demre ilçesinde Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 174’üncü yıldönümü törenle kutlandı.
 • Demre'de İlk Meclis Toplandı 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında Demre Belediye Başkanı seçilen Başkan Av. Okan Kocakaya ve yeni meclis üyeleri ilk meclis toplantısında Belediye Meclis Salonu’nda bir araya geldi.
 • Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya Görevine Başladı 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Demre Belediye Başkanlığı’nı kazanan Millet İttifakı iYi Parti adayı avukat Okan Kocakaya, İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını aldıktan sonra düzenlenen devir teslim töreniyle göreve başladı.
 • Lara, Demrelileri Coşturdu Antalya’nın Demre ilçesinde Belediye başkanı Süleyman Topcu’nun daveti üzerine sahne alan sanatçı Lara sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. 2 saat sahnede kalan Lara, söylediği hareketli parçalarla seyircileri coştururken, yaptığı danslar ile de seyircilerin beğenisini topladı. Konsere yaklaşık 5 bin kişi katıldı.
 • Topçu Açıklaması ' İktidarın Nimetlerinden Faydalandık ' Cumhur İttifakı Demre AK Parti adayı mevcut başkan Süleyman Topcu, dördüncü mitingini Küçükkum mahallesinde yaptı. Düzenlenen gece mitingine AK Parti Antalya Milletvekili ve MKYK Üyesi Av. Mustafa Köse ve geçtiğimiz dönemlerde AK Parti Milletvekilliği ve İl Başkanlığı yapan Hüseyin Samani ile Eski Ak Parti İstanbul Milletvekili ve DTO (Deniz Ticaret Odası) eski Meclis Başkanı Cengiz Kaptanoğlu’da katıldı ve Süleyman Topcu’ya destek verdi. Vatandaşlar mitinge yoğun ilgi gösterdi. Saygı duruşu ve İstiklal marşının ardından Başkan Topcu’nun geçtiğimiz dönem yapılan çalışmalar hazırlanan video eşliğinde alandaki halka gösterildi.
 • Türkiye'de İlk Kez Yılan Balığından Yapay Yolla Yavru Alındı Antalya Akdeniz Su Ürünleri Araştırma Üretim ve Eğitim Enstitüsü’nde, Türkiye’de ilk kez yapay yolla yılan balığından yavru elde edildi.
 • Mavi Yengeç, Demre'nin Markası Oldu TÜRSAB Batı Antalya BTK Başkanı Rıza Perçin, Antalya’nın deniz, kum güneş turizmi haricinde gastronomi ile de adından söz ettiren bir bölge olduğunu söyledi. Demre’yi ziyaret eden çok sayıda yerli ve yabancı turistin aradıkları tatlar arasında artık mavi yengecin yer aldığına dikkat çeken Başkan Perçin, mavi yengecin artık Demre’nin bir markası olduğunu belirti.
 • Topçu Açıklaması ' 31 Mart Akşamı Düğün Yapacağız ' Cumhur İttifakı Demre AK Parti adayı mevcut başkan Süleyman Topcu, üçüncü mitingini Büyükkum mahallesinde yaptı. Demre Merkezde Seçim ofisi önünde buluşan kalabalık, meşaleler yakarak, yaklaşık 4 kilometrelik yolu yürüyüp Büyükkum Mahallesindeki miting alanına ulaştı.
 • Aslan Balığına Yemekli Tanıtım Antalya’nın Demre ilçesinde düzenlenen programla istilacı bir tür olan aslan balığı etinin tanıtımı yapıldı.
 • Anaokulu Öğrencileri Pazarda Tezgah Açıp, Sebze Ve Meyve Sattı. Antalya’nın Demre ilçesinde anaokulu öğrencileri pazarda tezgah açıp, sebze ve meyve sattı.
 • Türkiye'de 459 Mavi Bayraklı Plaj Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TÜRÇEV) Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Cenk Halil Bayaz, “Turizmimizi büyük ölçüde temiz denizlerimize borçlu olduğumuz gerçeğini dikkate almalı ve denizlerimizin korunmasına yönelik hazırlıkları yapmalıyız. Türkiye bu anlamda avantajlı konumda. 459 mavi bayraklı plaj sayısı ile 2018 yılında İspanya ve Yunanistan’ın ardında dünya 3.’sü” dedi.
 • Antalya'da Petshoplara Denetim Antalya’da denetlenen 25 petshopta 13 papağan, 29 singapur cinsi kaplumbağa ve 2 iguanaya el konuldu.
 • Çavuşoğlu Açıklaması 'Gerekirse Gübre Ve İlaçta Da Tanzime Gideceğiz' Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Hiç kimse bize ’AK Parti iktidarı çiftçiye destek vermedi’ diyemez. Şimdi çiftçi tarım bu ülkenin bel kemiğidir. Bize tüketici lazım ama tüketici için Türkiye’nin geleceği için de tarım ve çiftçi lazım. Girdilerdeki maliyetleri düşüreceğiz. Gerekirse ilaçta ve gübre de de tanzime gideceğiz" dedi.
 • Suikaste Kurban Giden Büyükelçinin, Atatürk Hayranı Olduğu Ortaya Çıktı Suikaste kurban giden Rusya’nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov’un özel eşyaları, Antalya’da bir okulda sergilenmeye başladı. Karlov’un özel eşyaları arasında ise Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili birçok kitap yer aldı. Karlov’un eşi Marina Karlov, “Eşim, konsolosluk işleri yapmak üzere Türkiye’ye geldi. O ziyaret sonrasında, Mustafa Kemal Atatürk hakkında birçok kitap getirdi. Bana, Atatürk’ün büyük biri olduğunu ve kendi fikirleriyle Atatürk’ün fikirlerinin uyuştuğunu anlatmıştı.” dedi.
 • Antalya'da Trafik Kazası Açıklaması 2 Yaralı Antalya’nın Demre ilçesinde motosiklet ile otomobilin çarpıştığı kazada 2 kişi yaralandı.
 • Vali Karaloğlu Açıklaması 'Bazı Okulların Çatılarında Yıkılmalar Var' Antalya Valisi Münir Karaloğlu, “Bugün 5 ilçemizde okulları hava olaylarından dolayı tatil etmiştik. Bugün bazı okullarımızın çatılarında, çevre duvarlarında yıkılmalar var” dedi.
 • Antalya'da Okullara Fırtına Tatili Antalya’nın Kemer, Kumluca, Finike, Demre ve Kaş ilçelerinde fırtına ve hortum riski nedeniyle yarın okullar tatil edildi.
 • Antalya'nın 5 İlçesinde Yarın Okullar Tatil Antalya’nın Kemer, Kumluca, Finike, Demre ve Kaş ilçelerinde fırtına ve hortum riski nedeniyle yarın okullar tatil edildi.
 • Demre'de Çıkan Hortum Ucuz Atlatıldı Antalya’nın Demre ilçesinde dün akşam saatlerinde oluşan hortum seralarda küçük çapta zarara yol açtı.
 • Hortum, Sebze Üretimini Yüzde 10 Oranında Düşürdü Antalya’da yaşanan hortum felaketi sonrası 26 bin dönümlük alanın etki gördüğü ve sebze üretiminde yüzde 10’luk bir gerileme yaşandığı bildirildi. Söz konusu düşüşün fiyatları yüzde 5 ile 10 arasında etkileyeceğini kaydeden Antalya Yaş Meyve ve Sebze Komisyocuları Derneği Başkanı Nevzat Akcan, “Ürün olmadığı için ihracat da yapamıyoruz. Kaliteli ürün yok. Bu eksikliği yaşıyoruz şu anda” dedi.
 • Fırtına Demre'de Plastik Seralara Zarar Verdi Antalya’nın Demre ilçesinde etkili olan fırtına plastik seralara zarar verdi ve ağaçları devirdi.
 • Demre'de Vatandaşlara Bez Çanta Dağıtımı Yapıldı Demre Belediyesi, plastik poşet kullanımının azaltılmasına yönelik uygulamaları desteklemek amacıyla ikinci kez bez çanta dağıtımı yaptı.
 • Demre'de Anadolu Rock Rüzgârı Esti Anadolu Rock müziğinin sevilen isimlerinden Ali Dilekci Demre’de verdiği konserde sevenlerine müzik ziyafeti yaşattı.
 • Fırtına Nedeniyle Çatıdan Düşen Adam Hayatını Kaybetti Antalya’nın Demre ilçesinde şiddetli fırtına nedeniyle dengesini kaybederek çatıdan düşen bir kişi hayatını kaybetti.
 • Demre'de Her Gün Sabah Namazı Sonrası Sıcak Çorba Dağıtımı Demre Belediyesi’nin Demre Müftülüğü ile organize ettiği sabah namazı buluşmaları sonrası çorba ikramı cami cemaati tarafından ilgi görüyor.
 • Antalya'da Atık Sular Arıtılmadan Denize Bırakılmıyor Antalya Büyükşehir Belediyesi, 265 milyon liralık yatırımla şehre kazandırdığı 32 arıtma tesisinde atık sular arıtılmadan denize bırakılmıyor.
 • Başkan Topçu, Isparta'da Okuyan Demreli Öğrencilerle Buluştu Demre Belediye Başkanı Süleyman Topcu, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesinde okuyan Demreli öğrencilerle Isparta’da yemekte bir araya geldi. Organizasyona Demreli üniversite öğrencilerinin yanı sıra, Antalya Deniz Ticaret Odası Başkanı Ahmet Çetin, Demre Belediye Meclis Üyesi Orhan Avcı, Gençlik Kolları Başkanı Barış Kapar ve Futbolcu Yusuf Şimşek’te katıldı.
 • Kar Yağmayan Demre'ye Öğrenciler İçin Kamyonla Kar Getirildi Antalya Demre Belediye Başkanı, ilçe merkezine kar yağmayınca kamyonlarla getirttiği karları okul bahçelerine döküp öğrencilere sürpriz yaptı. Sabah okula gelen öğrenciler bahçedeki karla şaşkına döndü.
 • TURSAB'dan Yılbaşı Denetimleri Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Batı Antalya bölgesi yönetimi, bölgesinde kaçak acentecilik yapan firmalara göz açtırmıyor. Özellikle yılbaşı nedeniyle Noel Baba ile ünlenen ve dünyanın dört bir yanında turisti çeken Demre’de gerçekleştirilen denetimlerde cezai işlemler yapıldı. Denetimlere TÜRSAB Denetleme Personellileri, İl Kültür Müdürlüğü ve Rehberler Odası yetkilileri katıldı.
 • Adrasan'a Yüzer İskele Yapılacak Deniz Ticaret Odası (DTO) Antalya Şube Başkanı Ahmet Çetin, “Adrasan’a yapılmak üzere gerçekleştirilecek yüzer iskele onaydan geçti, ihaleye çıkacak” dedi.
 • Başkan Böcek, Demre'de Coşkuyla Karşılandı Konyaaltı Belediye Başkanı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, 14. Geleneksel Demre Deve Güreşleri’nde büyük bir ilgiyle karşılandı.
 • Demre'de Deve Güreşi Heyecanı Yaşandı Antalya’nın Demre ilçesinde 14’üncü Geleneksel Deve Güreşleri yapıldı.
 • Demre Mezbahası Ve Kaş Terminali Hizmet İçin Gün Sayıyor Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kaş-Demre Mezbahası ile Kaş Terminali’ni inceledi.
 • Rusya Büyükelçi Andrey Karlov Demre'de Anıldı Ankara’da 19 Aralık 2016 tarihinde uğradığı silahlı sonucu hayatını kaybeden Rusya’nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov, ölümünün ikinci yıldönümünde Antalya Demre’de anıldı.
 • Meteorolojiden Antalya'ya 'Pazar' Uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü yarın Antalya’nın merkez ve batı ilçelerinde görülmesi beklenen gökgürültülü sağanak yağışlara karşı vatandaşları uyardı.
 • DTO Antalya Şube Başkanı Çetin Açıklaması 'Stratejik Planımızı Hazırladık' Deniz Ticaret Odası (DTO) Antalya Şubesi Başkanı Ahmet Çetin, odalara olarak stratejik planlarını hazırladıklarını belirtti.
 • Antalya'da Yola Yuvarlanan Dev Kaya Korkuttu Antalya’da etkili olan kuvvetli yağış nedeniyle Kaş-Demre D-400 karayolunda heyelan meydana geldi. Yamaçtan koparak yola yuvarlanan dev kaya parçası korkuttu.
 • Turizm Cenneti Kekova'da Sel Antalya’nın Demre ilçesinde etkili olan sağanak yağış, seralarda su baskınlarına yol açarken, bölgedeki turizm cenneti Kekova’da da kısa süreli sele neden oldu.
 • Antalya'nın Batı İlçelerine Kuvvetli Yağış Uyarısı Meteoroloji, Antalya’nın batı ilçeleri için kuvvetli yağış uyarısında bulundu.
 • Antalya'da 24 Düzensiz Göçmen Kurtarıldı Antalya’nın Demre ilçesinde denize yakın bir alanda aralarında çocuklarında bulunduğu 24 düzensiz göçmen kurtarıldı.
 • Likya'nın Tarihini Yeniden Yazan Kazı 30 Yaşında Antalya’nın Kaş ilçesi yakınlarındaki Likya Birliği’nin başkenti Patara Antik Kenti’nde 30’uncu sezon kazı çalışmaları tamamlandı.
 • AK Parti Eski Demre İlçe Başkanı Aday Adayı Oldu AK Parti eski Demre İlçe Başkanı Veli Sertbaş, belediye başkanlığına aday adaylığı başvurusunu yaptı. Veli Sertbaş, dilekçesini İlçe Başkanı Ünal Arıkan’a verdi.
 • Freni Patlayan İş Makinesi Kaza Yaptı Antalya’nın Demre ilçesinde seyir halindeki iş makinesinin freni patladı.
 • Demre'de Fidanlar Toprakla Buluştu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın "Çocuklar ve fidanlar büyüyor" projesi kapsamında Antalya Büyükşehir Belediyesi Demre hizmet birimi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda fidanlar toprakla buluşturuldu.
 • Antalya'da İnsan Kaçakçılarına Operasyon Açıklaması 8'İ Yabancı 11 Gözaltı Antalya merkezli düzenlenen eş zamanlı operasyonda Kaş ve Demre ilçelerinden Yunanistan’nın Meis Adası başta olmak üzere çeşitli adalara kaçak yollarla göçmen gönderdikleri tespit edilen 11 şüpheli yakalandı.
 • Rusya'yla İlişkiler Masaya Yatırılıyor Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Türk-Rus Toplumsal Forumu iki ülke yetkililerinin katılımıyla başladı. İki gün sürecek forumda kültür, sanat, medya, eğitim, turizm, iş dünyası ve bölgesel işbirliği konularında iki ülke arasındaki ilişkiler ele alınıyor.
 • ATB Başkanı Çandır Açıklaması 'Soğanın Yokluğu Acı Olacak' Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, soğanda hastalıktan kaynaklı yaşanacak fiyat artışına dikkat çekerek, “Soğanda rekoltenin düşük olması nedeniyle Ağustos-Eylül aylarında üreticiden 1,1-1,2 TL’den alım yapılmıştı. Soğanların meydana gelen çürüme ve kararma sonrası ülkemiz genelinde yüzde 80 civarında bir ürün kaybı yaşandığını tahmin ediyoruz. Bu nedenle Ocak ayının sonu ve Şubat ayında ortasında 8-10 TL’ye soğan yersek tüketiciler şaşırmamalı” dedi.
 • Geleceğin Turist Rehberlerine Teknik Gezi Akdeniz Üniversitesi Turist Rehberliği öğrencilerine Patara Antik Kenti, Xanthos Antik Kenti ve Saklıkent Kanyonunu kapsayan teknik gezi düzenlendi.
 • Validen Örnek Uygulama Antalya Valisi Münir Karaloğlu, resmi kurumlarda çalışan personellere sigara ve kahvaltı konusunda uyarıda bulundu. Karaloğlu, "Kurumlarda mesai saati içinde kahvaltı yapılmasını bugünden sonra yasaklıyoruz. Herkes kahvaltısını evinde yapıp gelecek. Mesai devam ederken sigara içen arkadaşların her kafaları estiğinde kupalarını ele alıp dışarıya çıkmaları çok çirkin buluyoruz. Kendisine verilen öğle saatlerindeki molada sigarasını içecek. Çay kupasını elinize alıp binanın dışında özel mekanlar oluşturmayacaksınız" dedi.
 • Antalya İlçelerinin Çöpleri Özel Tırlarla Taşınıyor Antalya Büyükşehir Belediyesi filosuna dahil ettiği 30 adet tırla ilçelerin çöpünü tek bir merkezde topluyor. 8 ilçeden tırlarla Kızıllı Entegre Atık Değerlendirme Geri Dönüşüm ve Bertaraf Tesisi’ne taşınan günlük bin 250 ton çöpten elektrik enerjisi üretiliyor.
 1  2  ...  15 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !