GAZİPAŞA HABERLERİ / Antalya

 • Annesi İçin Ekti, Fiyatı Ve İlgiyi Görünce Üretime Yöneldi Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde, patatesi çok seven ancak şeker hastası olduğu için tüketemeyen annesi için araştırmaya giren İbrahim Ekrem Ceran adlı üretici, araştırmaları sonucu şeker hastalarının da tüketebildiği tatlı(kırmızı) patatesi keşfetti. Anavatanı uzak doğu olan kırmızı patatesten 120 kilo bulan üretici, bulduğu patatesleri toprakla buluşturdu. Kendi yaptığı doğal ilaçlarla yetiştirdiği patatesleri hasat eden Ceran, topladığı kırmızı patatesi ilk olarak annesine tattırdı. Annesinin korkarak yediği patatesi çok sevdiğini ve sağlığını bozmadığını gören Ceran topladığı kırmızı patatesleri iş yeri önünde satışa sundu.
 • Antalya'da Otomobil Elektrik Direğine Çarptı Açıklaması 2 Ölü, 1 Yaralı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde kontrolden çıkan otomobilin elektrik direğine çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
 • Başkan Böcek Açıklaması Bundan Sonraki Süreçte De Kadınların Gücünden Ve Çalışmalarından Destek Almaya Devam Edeceğiz' Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, 19 ilçe kadın kolları başkanları ve İyi Parti Kadın Kolları üyeleri ile birlikte Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti.
 • Başkan Böcek Açıklaması 'Siyaseti Seçim Meydanlarında Bıraktım' Siyaseti seçim meydanlarında bıraktığını vurgulayan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, asıl önemli olanın Antalyalılara seçim öncesi verdiği sözleri yerine getirmek olduğunu belirtti.
 • AK Parti Antalya İl Başkanı Taş'tan Ses Kaydı Açıklaması AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, "Seçimlere 24 saat kala önceki Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’in eşine ait bir tezgah ses kaydı ilk kez FETÖ firarisi Emre Uslu tarafından açılan ve sonrasında kimliği belirsiz kişiler tarafından yönetilen “Kaç saat oldu-Son” isimli bir hesaptan yayınlanmış ve sponsorlu yayılımlarla bir milyon kişiden fazla seçmen tarafından dinlenmiştir. FETÖ hesabı olarak bilinen ’Kaç saat oldu’ isimli bir hesaptan yapılması manidardır" dedi.
 • Aşkına Karşılık Bulamayınca İntihara Kalkıştı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde, aşık olduğu kadından karşılık bulamadığı iddia edilen Yakup C., 5 katlı inşaatın tepesine çıkarak intihar etmek istedi.
 • Türel Açıklaması'Şehrin Geleceği Senin Elinde' Antalyalılara seslenen Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “Size yıllarca hizmet ettim. Makam mevki derdim yok artık. Tek derdim Antalya’nın geleceğidir. Gençlerimize, çocuklarımıza güzel bir gelecek bırakmalıyız. Gelin birlikte büyük Türkiye ve büyük Antalya hayallerimizi gerçeğe dönüştürelim. Gelin Antalya’nın en güzel 5 yılını kaybetmeyelim, kazanalım. Bunu sizler başaracaksınız. Antalya’yı dünya şampiyonluğuna Menderes Türel diyerek siz taşıyacaksınız” dedi.
 • Çelik Açıklaması 'Türel 359 Projeyle Yeniden Bismillah Diyor' Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Menderes Türel’in yerel yönetimlerde çığır açtığını söyleyen Ak Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, “Menderes Başkanımız Antalya’mızı ve ilçelerimize daha fazla güzelliğe ve kaliteye kavuşturmak için 20 Milyar TL yatırım ve 359 projeyle yeniden Bismillah diyor. Antalya ile birlikte ilçelerimiz de yeni dönemde şaha kalkacak” dedi.
 • Bakan Çavuşoğlu Açıklaması 'Onların Listelerini PKK Belirledi' Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Millet İttifakı’nı eleştirerek, "HDP kontenjanından listelere girmiş tüm adaylar PKK tarafından belirlenmiştir. HDP tarafından Antalya listelerine konanların hepsi PKK tarafından buralara yerleştirilmiştir. Çünkü baktılar ki doğuda çukur kazdılar, dağlara çıktılar başaramadılar, çukurlara gömdük, inlerine girdik" dedi.
 • Yeni Zelanda'daki O Terörist Yalnız Değildir' Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Yeni Zelanda’daki o terörist yalnız değildir. O zihniyet yalnız değildir” dedi. Bakan Çavuşoğlu, 2 Nisan’da da New York’ta BM Genel Kurulunun toplanacağını belirtti.
 • Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Açıklaması 'Yeni Zelanda'daki O Terörist Yalnız Değildir' Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Yeni Zelanda’daki o terörist yalnız değildir. O zihniyet yalnız değildir” dedi. Bakan Çavuşoğlu, 2 Nisan’da da New York’ta BM Genel Kurulunun toplanacağını belirterek, "Önemli kararlar aldıracağız. Oraya gidersek milletimizin sesi olacağız” diye konuştu.
 • Türel'den İşçilere Seyyanen Zam Müjdesi Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, toplu iş sözleşmesi öncesinde taşerondan belediye kadrosuna geçen belediye işçilerine seyyanen zam müjdesi verdi. Türel, “Türkiye’de taşerondan belediye kadrosuna geçen işçilere sendika yetkisini vermenin mutluluğunu yaşıyoruz, yine bir ilki gerçekleştiriyoruz” diyen Türel, Hak-İş ile toplu iş sözleşmesi görüşmelerine başlanacağını da açıkladı. Bu zamla en düşük belediye işçisinin maaşı 2668 liraya yükselirken belediye işçileri Başkan Türel’i omuzlarına alarak sevgi gösterilerinde bulundu.
 • Antalya'da Otomobil İş Yerine Daldı Açıklaması 1 Yaralı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi yaralanırken, kontrolden çıkan otomobil mobilya mağazasına girdi.
 • Başkan Adayı Üşüyen Yaşlı Adama Paltosunu Hediye Etti Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde Cumhur İttifakı’nın Belediye Başkan Adayı Adil Çelik, Çimenbağ ziyaretinde üşüyen yaşlı bir adama paltosunu hediye etti.
 • Alevler Bir Evi Kül Etti Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde sabah saatlerinde çıkan yangında iki katlı ev kullanılamaz hale geldi.
 • Böcek, Antalya İçin 6 Başlık Altında 77 Projesini Tanıttı CHP’nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, 6 başlıkta yer alan 77 projesini yaptığı tanıtım toplantısıyla açıkladı.
 • 'Zillet İttifakının İçinde Hangi Teröristi Ararsan Var' Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Millet ittifakının içerisinde PKK var, KCK var, YPG var, FETÖ var, Tikko var, DHKP-C var. Ne kadar hain terörist varsa bu ittifakta var. Bu ittifakın yanında vatanın seven insanlar olmaz olmayacaktır" dedi.
 • Çavuşoğlu Açıklaması 'Zillet İttifakının İçinde Hangi Teröristi Ararsan Var' Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde Cumhur İttifakı Seçim Ofisinin açılışını gerçekleştiren Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Millet ittifakının içerisinde PKK var, KCK var, YPG var, FETÖ var, Tikko var, DHKP-C var. Ne kadar hain terörist varsa bu ittifakta var. Bu ittifakın yanında vatanın seven insanlar olmaz olmayacaktır" dedi.
 • Müzik'ten rahatsız olan baba, oğlunu öldürdü Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde 75 yaşındaki adam, müziğin sesini kısmasını istediği oğlunu pompalı tüfekle öldürdü.
 • Belediye Başkan Adayı Adaylık Parasını Yatıramayınca Gözyaşlarına Boğuldu Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde bağımsız belediye başkan adayı olduğunu açıklayan Mehmet Yılmaz, Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) yatırılması gereken bin 240 TL’yi yatıramayınca gözyaşlarına boğulup evraklarını yaktı.
 • Soğuk Kış Günlerinde Yazı Yazabilmek İçin Çorapsız Gezerek Üniversiteyi Bitirdi Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde doğuştan iki kolu olmayan gencin azmi ve yaşam mücadelesi görenleri hayrete düşürüyor. Kış günlerinde bile ayakları ile yazı yazabilmek için çorap giymeden gezen ve üniversiteyi bitiren genç, bugüne kadar çok sayıda okul ve toplantıda seminerler verdi.
 • Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Böcek Açıklaması Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve İYİ Parti’nin Antalya ve ilçelerindeki belediye başkan adayları, Antalya’da bir araya geldi. Toplantıda konuşan Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, “Biz bugüne kadar kimseyi ötekileştirmedik. 25 yıllık siyasi hayatımda, bugüne kadar kimseyle kurum kuruluşlarla kavga etmeden 19 ilçede en yüksek oyla seçilerek bugünlere gelmiştik. Biz zaten ittifakla bugünlere geldik. Planlı, kurallı, kimlikli kent için geliyoruz” dedi.
 • Alçak Seviye Rüzgar Kırılımı Uyarı Sistemi'nin Açılışı Yapıldı Antalya Havalimanı’nda Alçak Seviye Rüzgar Kırılımı Uyarı Sistemi’nin açılışı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın katılımlarıyla yapıldı. Oktay, "Uyarı sistemi sayesinde 100 kilometre yarıçaplı bir kapsama alanındaki yağışlı hava kütleleri ve rüzgar hareketleri tespit edilerek gerekli önemleri almaya imkan tanınmaktadır" dedi. Sistemin Türkiye’de ilk olduğu bildirildi.
 • Antalya'da Muhtarlar Kampa Girdi Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in geleneksel hale getirdiği muhtarlar buluşmasının 5’ncisi 912 muhtarın tamamına yakınının katılımıyla gerçekleşti. Başkan Türel, 912 mahalleye insana dokunan hizmetler yaptıklarını belirterek, “Gönülden gönüle giden köprüleri kuramasaydık, sahte ve yapmacık olsaydık, tevazu göstermeseydik, bu hizmetlerin hiç biri olmazdı. Yaptıklarımız yapacaklarımızın referansıdır.” dedi.
 • Büyükşehir'den 34 Bin Kişiye Son Görev Antalya Büyükşehir Belediyesi definden, cenaze nakline, taziye çadırından pide ikramına ücretsiz cenaze hizmetleri ile Antalyalıların en zor gününde acılarına ortak oluyor. 2014’ten bu yana Antalya genelinde 33 bin 990 ücretsiz defin hizmeti verildi.
 • Gazipaşa Emitt Fuarının İlgi Odağı Oldu Bu yıl 23’üncüsü düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’e katılan, Gazipaşa Belediyesi ikinci kez katıldığı fuarın ilgi odağı oldu. Dünyanın en büyük dört turizm fuarından biri olan ve her yıl 46.000’den fazla sektör profesyonelini ağırlayan fuara Gazipaşa Belediyesi tarım ürünlerinin yer aldığı doğal standıyla katıldı.
 • Başkan Türel Gazipaşalılar İle Buluştu Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel Gazipaşa’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. 5 yılda alt yapıdan, üst yapıya, sanattan, eğitime kadar Gazipaşa’ya katkı sağlayacak pek çok önemli yatırımın hizmete geçirildiğini söyleyen Başkan Türel, “Gazipaşa’ya yaptığımız hizmetler hakkında alnımız ak” dedi.
 • Gazipaşalı Üretici Kadınlar Antalya'da Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nün başlattığı ‘Toprağın Sultanları’ projesi kapsamında, Gazipaşalı kadın çiftçiler Antalya’ya gelerek, il müdürlüğünü ziyaret etti.
 • Antalya'da Çocuklar Bahar Ve Karne Sevincini Birlikte Yaşadı Türkiye’nin bir çok yerinde kara kış kendini gösterirken, Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde tarlalar çiçek açtı.
 • Antalya'da Kartopu İzdihamı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde belediye, bu yıl ilçede ilk kez kar şenliği düzenledi. Belediyenin kamyonlarla Toroslar’dan getirdiği kar, Cumhuriyet Meydanına döküldü. Sabah saatlerinden itibaren meydanda kar şenliğini bekleyen çocuklar, karın alana dökülmesiyle hücum etti
 • Antalya'da 790 Okul Birincisi Bin 580 Yakını İle Birlikte Tatile Çıkıyor Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 790 ortaokul ve lise birincisini bin 580 yakını ile birlikte 5 yıldızlı tatile gönderiyor. Antalyalı öğrenciler sömestirde ödev yerine 5 yıldızlı otelde tatil yapacak.
 • Antalya'da Sağanak Ve Fırtına Büfenin Camlarını Uçurdu, Ağaçları Devirdi Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde öğleden sonra etkili olan fırtına ve sağanak hayatı olumsuz yönde etkiledi. Saatteki hızı 60 kilometreyi bulan fırtına ve beraberinde etkili olan sağanak nedeniyle sahildeki bir büfenin camları patladı, çok sayıda ağaç devrildi.
 • Görme Engellileri Anlamak İçin Gözlerini Kapatıp Yürüdüler Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde 7-14 Ocak Görme Engelliler Haftası nedeniyle gözlerini bantla kapatan protokol üyeleri, baston yardımıyla yollarını bulmaya çalıştı. İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenen farkındalık etkinliğini görenler şaşkınlığını gizleyemedi.
 • Kedi İle Köpeğin Soğuk Hava Dostluğu Yürekleri Isıttı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde bir iş merkezinde kedi ve köpeğin ısınmak için sergilediği davranış görenleri şaşırttı.
 • Antalya'da Açıklarında 3 Büyüklüğünde Deprem Antalya’nın Gazipaşa ilçesi açıklarında Richter Ölçeği’ne göre 3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
 • CHP Büyükşehir Adayı Muhittin Böcek, Gazipaşa Ve Alanya'da Antalya büyükşehir belediye başkan adayı, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Gazipaşa ve Alanya ilçelerine bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
 • Antalya'da Denizde Başlayan Hortum Bir Büfeyi Harabeye Çevirdi Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde bulunan Selinus Sahili’nde bir anda hortum belirdi. Denizde başlayan hortum, sahile doğru ilerledi ve sahil kenarında bulunan büfede ağır hasara neden oldu.
 • Pitaya Bahçesi Servet Kazandırıyor Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde son yıllarda artan pitaya bahçeleri sahiplerine servet kazandırıyor. Bakımı kolay, masraf yapmadan üretilebilen pitaya meyvesi, turfanda üretimin yerini almaya başladı. Tanesi 7 liradan satılan meyveye büyük rağbet görüyor.
 • Zeytinyağı Üretimi Turizm Gelir Kaynağı Oldu Ülkelerinde zeytin yetişmeyen Ruslar, zeytinyağı fabrikasına gezi turu düzenleyerek zeytinyağının üretim aşaması hakkında bilgi aldı.
 • Koyun Otlatırken Kalp Krizi Geçiren Çoban Hayatını Kaybetti Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde koyunlarını otlatmaya götüren 68 yaşındaki emekli memur Kadir Balcı, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.
 • Antalya'da Hortum Seraları Vurdu Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde şiddetli yağış sonrası kırsal 3 mahallede meydana gelen hortum, seralarda ve tarım alanlarında büyük zarara neden oldu.
 • Gazipaşa'da ASMEK Kayıtlara Başladı Büyükşehir Belediyesi Antalya Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (ASMEK) Gazipaşa’da kursiyer kayıtlarına başladı.
 • Küçük Arda Son Yolculuğuna Uğurlandı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde manevra yapan kamyonetin duvara sıkıştırması sonucu görme engelli dedesinin ağır yaralandığı kazada hayatını kaybeden 3 yaşındaki Arda Ay, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 3 Yaşındaki Arda'nın Feci Ölümü Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde kamyonetin duvara sıkıştırdığı 3 yaşındaki Arda Ay yaşamını yitirdi
 • Kamyonetle Duvar Arasına Sıkışan 3 Yaşındaki Arda Öldü Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde kamyonetin duvara sıkıştırdığı 3 yaşındaki Arda Ay yaşamını yitirdi
 • Öğle Yemeğine Gelince Evlerinin Yandığını Gördüler Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde belediyede çalışan evli çift, öğle yemeği için geldikleri evlerinde üzücü sürprizle karşılaştı.
 • Engelli Bireylerin Yuvası 'Mola Evi' Ödüllendirildi Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye’ye örnek olan ‘Mola Evleri’ ile engellilere verdiği destekten dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e, Türkiye Otizm Meclisi Yürütme Kurulu Üyesi ve Akdeniz Otizm Spor Kulübü Derneği Başkanı Demet Çileli tarafından plaket verildi.
 • Ambulansa Yol Vermeye Çalışan Motosikletli Genç Kıza Kamyon Çarptı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motosikletli genç kız ağır yaralandı.
 • Gazipaşa'nın Yaylalarına İçme Suyu Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Gazipaşa’nın yaylalarını içme suyu ile buluşturuyor.
 • Büyükşehir'den Gazipaşalı Çifte Konteynır Ev Antalya Büyükşehir Belediyesi, Gazipaşa’da derme çatma bir barakada yaşayan çifte konteynır ev yardımında bulundu.
 • Antalya'da Zıpkıncılar, İşgalci Ve Zehirli 'Aslan Balığı' İçin Daldı Süveyş Kanalı yoluyla Akdeniz’e giren, özellikle son 3 yıl içerisinde çok hızlı yayılım gösteren, etçil beslenen zehirli ve işgalci bir balık türü olan ’Aslan Balığı’ sayısının Gazipaşa sularında artış göstermesi Gazipaşa Belediyesi, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Balıkçılar Kooperatifini harekete geçirdi.
 • Antalya'da Hortum Dehşeti Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde, güneşli başlayan günde Selinus Sahili’nde bir anda ortaya çıkan iki hortum bir vatandaşı ve bir karavanı metrelerce yukarıya kaldırıp savurdu. Olayda hortuma kapılan 31 yaşındaki Onur Kuş’un vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar meydana gelirken, karavanda ve sahildeki büfelerde maddi hasar meydana geldi.
 • Kör, Sağır Ve Dilsiz Yaşlı Kardeşlerin Yaşam Mücadelesi Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde yaşayan kör, sağır ve dilsiz iki kardeş verdiği yaşam mücadelesiyle hayrete düşürüyor.
 • Parkurda Terleyen Sporcular Denizde Serinledi Türkiye Triatlon Federasyonu’nun organize ettiğini 2018 yılı Duatlon Türkiye Finalleri bu yıl Gazipaşa Belediyesi’nin ev sahipliğinde Gazipaşa Selinus Sahili’nde gerçekleşti.
 • 12 Kişilik Ailenin 4 Üyesi Kas Hastalığı Nedeniyle Günden Güne Eriyor Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde yaşayan 12 kişilik aile, eşine az rastlanır bir durumla mücadele ediyor. Çiftinin 10 çocuğundan 4’ü kas gevşemesi olarak bilinen miyopati hastalığının pençesinde yaşam mücadelesi veriyor. 3 yıl önce bir çocuklarını bu hastalığa bağlı olarak kalp krizi sonucu kaybeden anne baba ise felç ve diyaliz hastalığıyla mücadele ediyor.
 • Antalya'yı Ceviz Büyüklüğünde Dolu Vurdu Antalya’nın Gazipaşa ilçesine bağlı Karalar, İnceğiz, Esenpınar ve Kahyalar mahallelerinde dün akşam saatlerinde etkili olan dolu, sera ve ürünlere zarar verdi.
 • Sel Sularına Kapılan Minibüs Uçuruma Yuvarlandı Açıklaması 1 Ölü Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde etkili olan sağanak yağışın ardından meydana gelen selin ortasında kalan yolcu minibüsü uçuruma yuvarlandı, kazada 1 kişi hayatını kaybetti.
 • Gazipaşa'da Mezarlıklara Bakım Antalya Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa’da 4 yılda 42 cami ve mezarlıkta toplam 18 bin 955 metrekare parke çalışması gerçekleştirdi.
 • Yarışma Sonunda Ağzındaki Narı Yutmakta Zorlanan Yarışmacı 'Yanıyorum' Diyebildi Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde düzenlenen Gazipaşa Çekirdeksiz Nar Festivali renkli görüntüleri sahne oldu. Narı kabuğuyla yiyerek birinci olan yarışmacı, "Yanıyorum" diyebildi.
 • Öğrenciler Tarihsel Yolculuğa Çıktı Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından tarih bilincinin oluşturulması amacıyla düzenlenen "Yivli Minare Tarih Günleri" etkinliği Gazipaşa’da gerçekleştirildi. Gazipaşalı öğrenciler destansı hikayelerle tarihi bir yolculuğa çıkarıldı.
 • Antalya'da feci ölüm Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde camekan yapımında çalışan işçinin elindeki demir çubuğun, hemen üzerinden geçen elektrik tellerine temas etmesi sonucu akıma kapılan işçi hayatını kaybetti.
 • 102 Yaşındaki Kadın Kanepeden Düşerek Öldü Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde 102 yaşındaki yaşlı kadın, balkonda oturduğu kanepeden düşerek hayatını kaybetti.
 • İnşaatta Çalışan İşçiler 4. Kattan Aşağı Düştü Açıklaması 1 Ölü, 1 Yaralı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde meydana gelen iş kazası sonucu 1 işçi öldü, bir işçi ağır yaralandı.
 • Antalya'da Turizmde Yeni Rekor Turizmde bu yıl 14 milyon turist hedefi belirleyen Antalya, turizmde rekor kırmaya devam ediyor. Antalya’ya hava yoluyla gelen turist sayısı 11 milyon 4 bin 809’a ulaştı.
 • İşitme Engelli Ressamın Müşteri Temsilcisi Çilesi Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde yaşayan 53 yaşındaki 3 çocuk babası işitme engelli Halit Şahiner, engelsiz bireylerin faydalandığı iletişim kanallarından faydalanmak istiyor.
 • Pasaport Kontrolünden Çıkan Belçikalı Turist Aile, Karşısında Protokolü Görünce Şaşkına Döndü Türkiye’nin ilk ve tek viyadüklü havalimanı olma özelliğine sahip Gazipaşa Alanya Havalimanı, sezon başında koyduğu 1 milyon yolcu hedefine ulaştı.
 • MHP Antalya İl Başkanı Aksoy'un Annesi Vefat Etti Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy’un tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
 • İtfaiye Daire Başkanı Ahmet Kısa Açıklaması Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, İtfaiyecilik Haftası dolayısıyla İtfaiye Daire Başkanı Ahmet Kısa ve itfaiyecileri makamında kabul etti. İtfaiye Daire Başkanı Ahmet Kısa, “Hızlı şekilde müdahale edebilmemizi sağlamak adına Büyükşehir İtfaiyesine 4 yılda yaklaşık 16 milyon lira yatırım yaptık” dedi.
 • Gazipaşa'da 23 Kilometrelik Asfalt Çalışması Antalya Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa İlçesi’nde 23 kilometrelik Karalar, Kızılgüney, Yeniköy grup yolunu asfaltlıyor.
 • Alanya Ve Gazipaşa'da Açık Hava Sinema Keyfi 55’incisi düzenlenecek Uluslararası Antalya Film Festivali kapsamında Sinema tırı Gazipaşa ve Alanya’da vatandaşları sinema ile buluşturdu.
 1  2  ...  18