GAZİPAŞA HABERLERİ / Antalya

 • Camide Trafik Eğitimi Verdiler Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde, yaz tatilini camilerde Kur’an kursuna katılarak değerlendiren öğrenciler, bir yandan dini eğitimlerini alırken bir yandan da trafik eğitimi alıyor.
 • Tuvalet Yazılarının Atası Bulundu Antalya’nın Gazipaşa ilçesine bağlı Güney Mahallesinde bulunan ve tarihi M.Ö. 300 yıllarına dayanan Antiocheia Ad Gragum kentinde 2005 yılından bu yana sürdürülen kazı çalışmaları bu yıl da devam ediyor. Kentin hamam bölümünde bu yıl yapılan kazılarda Latrinas adı verilen tuvalet bulundu. Erkeklerin toplu olarak kullandığı öğrenilen tuvaletin zeminine Genç Roma döneminde işlendiği düşünülen mozaikler ise hayret uyandırdı. Latrinalarda zamanın güncel olaylarıyla dalga geçilen karikatürlere rastlanıldı.
 • Tatilciler Büyük Bir Panik Yaşadı... Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde muz bahçesinde çıkanda yangın paniğe neden oldu. Villaların yakınında çıkan yangın nedeniyle büyük bir korku yaşarken, 5 dönümlük muz bahçesi de hasar gördü.
 • Villaların Yamacında Korkutan Muz Bahçesi Yangını Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde villaların ve muz bahçelerinin olduğu Koru Mahallesi’nde nedeni henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı çıkan yangında 5 dönümlük muz bahçesi hasar gördü.
 • Doğal Havuzlar Keşfedilmeyi Bekliyor Antalya’nın Gazipaşa ilçesi Koru sahilinde, kayalıklardan oluşan doğal havuzlar, yerli ve yabancı pek çok kişinin ilgisini çekiyor.
 • Esnaf Ve Sanatkarların Sorunları Konuşuldu Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde gerçekleştirilen esnaf ve sanatkarların hükümetten talepleri konulu toplantıda esnaf ve sanatkarların yaşamış oldukları sıkıntılar ile beklentileri değerlendirildi.
 • Antalya'nın Gazipaşa İlçesinde CHP'lilerin Suriyelilere Sahil Yasağı Önerisi Meclisten Geçmedi Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde Belediye Meclisi Temmuz ayı olağan oturumunu gerçekleştirdi.
 • Antalya'da Rekor Üstüne Rekor Turizmin başkenti Antalya’da Haziran ayı rekorlarla sona erdi. 30 Haziran itibariyle kente gelen turist sayısı 2 milyon 228 bin 994 oldu. Turizm sektörü Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında da yeni rekorlar bekliyor.
 • Antalya'ya Haziran Ayında 2 Milyon 228 Bin 994 Turist Geldi Turizmin başkenti Antalya’da Haziran ayı rekorlarla sona erdi. 30 Haziran itibariyle kente gelen turist sayısı 2 milyon 228 bin 994 oldu. Turizm sektörü Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında da yeni rekorlar bekliyor.
 • Yeni İtfaiye Personeli Görevine Başlıyor Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği sınav ve eğitimlerde başarılı olan itfaiye personelleri kura çekerek görev yerlerini belirledi.
 • Antalya Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Tarihi Günler Türkiye’ye bu yılın ilk 5 ayında gelen yabancı ziyaretçi sayısı, geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 11,3 artış göstererek 12 milyon 757 bin 522’ye yükseldi. Rakamlarda büyük rolü olan turizmin başkenti Antalya’da ise yeni bir rekor daha kırılarak sadece haziran ayının 27 günü itibariyle turist sayısı 2 milyona ulaştı. Turizmciler, İstanbul’daki artışı da hesaba katarak Türkiye’nin yıl sonunda 50 milyon rakamına rahat bir şekilde ulaşabileceğini söyledi. Tüm zamanların rekorunu kıran Antalya’da dış hatlar terminali de tarihi günlerini yaşıyor.
 • Gazipaşa Karalar'da Asfalt Sevinci Başkan Muhittin Böcek’in talimatıyla Gazipaşa’nın Karalar Mahallesi Grup Yolunda başlatılan asfalt yenileme çalışması tamamlandı. Mahalle Muhtarı Latif Oktay, sorunlarını kısa sürede çözen Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür etti.
 • Uçuruma Yuvarlanan Otomobilden Sağ Çıktılar Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde uçuruma uçan otomobil kullanılamaz hale geldi. Otomobilde bulunan iki kişi yaralanarak hastaneye kaldırıldı.
 • Sinekle Mücadele İçin 130 Ek Personel Alındı Büyükşehir Belediyesi’nin sinekle mücadele çalışmaları için ek olarak işe başlattığı 130 personele ilaçlama eğitimi verildi.
 • 5 Milyon Yıllık Mağara Ziyaretçi Akınına Uğruyor Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde oluşumu 5 milyon yıl önceye dayanan Yalan Dünya Mağarası, ziyaretçi sayısına her geçen gün yenilerini ekliyor.
 • Polis Memurunun Otomobili Kundaklandı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde, polise ait park halindeki otomobil kimliği henüz belirlenemeyen bir şahıs tarafından kundaklandı. Mahalle sakinlerin ihbarı üzerine olay yerine gelen otomobilde maddi hasar meydana geldi.
 • Kaza Sonrası Gözyaşlarına Boğulan Kadın Sürücünün Korktuğu Başına Gelmedi Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde çarptığı motosiklet sürücüsünün ölümüne sebep olan, kaza sonrası gözyaşlarına boğulan kadın sürücü adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Sinir krizi geçiren sürücü olay yerinde, "Benim de çocuğum var. Onun da çocuğu vardır. O da evine ekmek götürüyordur. Ben bir daha çocuğumu göremeyecek miyim" diyerek gözyaşlarına boğulmuştu.
 • Gözyaşlarına Boğulan Kadın Sürücünün Korktuğu Başına Gelmedi Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde çarptığı motosiklet sürücüsünün ölümüne sebep olan, kaza sonrası gözyaşlarına boğulan kadın sürücü adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Sinir krizi geçiren sürücü olay yerinde, "Benim de çocuğum var. Onun da çocuğu vardır. O da evine ekmek götürüyordur. Ben bir daha çocuğumu göremeyecek miyim" diyerek gözyaşlarına boğulmuştu.
 • Çarptığı Motosikletli Ölen Kadın Sürücü Gözyaşlarına Boğuldu Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde otomobiliyle çarptığı motosiklet sürücüsüne kalp masajı yapılırken sinir krizi geçiren kadın, "Benim de çocuğum var. Onun da çocuğu vardır. O da evine ekmek götürüyordur. Ben bir daha çocuğumu göremeyecek miyim” diyerek gözyaşlarına boğuldu. Motosiklet sürücüsü müdahaleye rağmen hayatını kaybetti.
 • Badem Ağacından 5 Tür Meyve Topluyor Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde geçimini ağaçlara aşı yaparak sağlayan 53 yaşındaki Süleyman Yalçın, su sıkıntısı bulunan bahçesinde farklı bir yöntem denedi. 4 dönümlük arazisinde bulunan 200 badem ağacının yüz tanesini farklı meyve ağaçlarıyla aşılayan Yalçın, bir ağaçta 5 meyve toplamanın keyfini sürüyor.
 • Suriyelilerin Plaja Alınmaması Kararına Başkan Meclise İade Etti Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde dün gerçekleşen Belediye Meclis Toplantısında, CHP’li Meclis Üyesi Ulaş Özgen’in önergesi üzerine Suriyelilerin halk plajına alınmaması oy çokluğu ile karara bağlanmıştı.
 • Gazipaşa'da Suriyelilere Plaj Yasağına Veto Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde Belediye Meclisi kararıyla halka açık plajların Suriyeli vatandaşlara yasaklanmasının ardından belediye Başkanı kararı veto edip meclise geri gönderdi. Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Gazipaşa Kaymakamı Ali Sakar, 3621 sayılı Kıyı kanununun 5. maddesine göre kıyılar, devletin hüküm ve tasarrufu altındadır" dedi.
 • Gazipaşa Belediyesi Suriyelilere Plajları Yasakladı ANTALYA – Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde belediye meclis toplantısında CHP’li Meclis Üyesi Ulaş Özgen’in “Suriyeliler halk plajlarına alınmasın” başlıklı önergesi tartışmalara neden oldu. AK Parti ve MHP meclis üyeleri ret oyu verirken, 12 üyenin “evet” oyuyla Suriyelilerin ilçe sınırları içerisinde halk plajlarına girişleri yasaklandı.
 • Antalya Sezonu 2 Milyona Yakın Turistle Açtı Sona eren Ramazan Bayramı tatili verileri açıklandı. Turizmin başkenti Antalya, bayramda 1 milyonu aşkın yerli turisti ağırladı. 1-9 Haziran aralığında gelen yabancı turist sayısı 654 bin 90 oldu.
 • Antalya'da 2 Milyona Yakın Turistle Bayram Gibi Sezon Açılışı Sona eren Ramazan Bayramı tatili verileri açıklandı. Turizmin başkenti Antalya, bayramda 1 milyonu aşkın yerli turisti ağırladı. 1-9 Haziran aralığında gelen yabancı turist sayısı 654 bin 90 oldu.
 • Lamos'un Başpehlivanı Ahmet Selbest Oldu Selinus Sahili’nde gerçekleştirilen 7. Lamos Arena Karakucak Güreşleri’nin galibi Ahmet Selbest oldu.
 • Hollandalı Yerleşik Yabancı Gazipaşa'da Türk Usullerine Göre Defnedildi Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde bir süredir tek başına yaşayan Hollandalı Ansgar Driessen (53), geçtiğimiz günlerde evinde ölü bulunmuştu. Yapılan otopsinin ardından beyin kanamasından öldüğü anlaşılan Ansgar Driessen’in cenazesi işlemlerin ardından vasiyeti üzerine çok sevdiği Gazipaşa’ya defnedildi.
 • Başkan Böcek Şehit Ve Gazi Yakınlarını İftarda Ağırladı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, şehit ve gazi aileleri, engelliler ile Büyükşehir Belediyesi personeli ve Antalyalılar için iftar yemeği düzenledi. Yaklaşık 9 bin kişinin katıldığı iftarda birlik beraberlik mesajları verildi.
 • Fırtınadan Kaçan 100 Orkinos Gemisi Limanlara Sığındı Bursa’nın Gemlik ilçesinde toplanıp yola çıkan ve her birinde ortalama 25 personel bulunan yaklaşık 100 balıkçı teknesi, olumsuz hava koşulları nedeniyle Antalya’nın Gazipaşa ilçesi başta olmak üzere bölgedeki yat limanına sığındı. Fırtına molası veren yaklaşık 2 bin orkinos avcısı, 2 gündür limanda aileleriyle telefonda hasret giderip, balık ağlarını ve teknelerini onarıyorlar.
 • Dün Cezaevinden Çıktı Bugün 11 İşyeri Soydu, Kasaptan Girdi Balıkçıdan Çıktı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde uslanmaz hırsız bir gecede 11 işyerine girdi. Hırsızlık anları saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.
 • Gazipaşa'da Sinekle 'ULV'li Mücadele Başladı Antalya Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa Çevre Sağlığı Birimi, hava sıcaklığının artmasıyla birlikte sivrisineğe karşı etkin bir mücadele için “ULV” araçlarını sahaya çıkardı.
 • (Özel) Nilay'ın En Baba Hikayesi Türkiye'ye Örnek Oldu Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde işitme engelli babası için işaret diliyle müzik klipleri hazırlayan İşaret Dili Eğitmeni Nilay Şahiner’in sosyal medyada yaptığı paylaşımlar büyük beğeni topluyor.
 • Türkiye'nin İlk Buğday Hasadı Antalya'dan Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde yılın ilk buğday hasadı yapıldı. Karalar Mahallesi’nde gerçekleşen hasat, yıllardır süregelen imece usulüyle yapıldı.
 • İhlas Ailesi İftarda Bir Araya Geldi İhlas Pazarlama ve Türkiye Gazetesi çalışanları geleneksel iftar programında bir araya geldi.
 • Minikler Yavru Köpeği Paylaşamadı Alman Tierhilfe Süden Derneği ve onun Türkiye Şubesi Gazipaşa Tabiat ve Hayvanseverler Derneği, Gazipaşa Sokak Hayvanları Barınağı’nda Tanıtım Günü düzenledi. Etkinliğe katılan iki minik kardeş, kucaklarına aldıkları yavru köpeği paylaşmakta zorlandı.
 • Dalları Bastı Kiraz Antalya’nın Gazipaşa ilçesinin kiraz üretim merkezi Çile, Doğanca ve Gökçesaray Mahallelerinde kiraz hasadı başladı. Bu yıl hasadın bir ay geç yapılmasına rağmen yüksek rekolteli ve kaliteli ürün elde eden üretici, hasadı türküler eşliğinde yaptı.
 • Kilosu 30 Liraya Satılan Kirazda Şarkılı Türkülü Hasat Antalya’nın Gazipaşa ilçesinin kiraz üretim merkezi Çile, Doğanca ve Gökçesaray Mahallelerinde kiraz hasadı başladı. Bu yıl hasadın bir ay geç yapılmasına rağmen yüksek rekolteli ve kaliteli ürün elde eden üretici, hasadı türküler eşliğinde yaptı.
 • Kamyonet Yayaya Çarptı, Kaza Anı Kameraya Yansıdı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde yolun karşısına geçmeye çalışırken bir kamyonetin çarptığı yaya ağır yaralandı. Kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.
 • Engelsiz Hizmet Komisyonu Toplandı Büyükşehir Belediyesi’nin Antalya’da hizmet veren çeşitli kamu kurumları ve Sivil Toplum Kuruluşları işbirliğiyle oluşturduğu ‘Engelsiz Hizmet Komisyonu’ toplandı.
 • Muz Hasatına Kuş Yuvası Molası Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde bir grup serçe muz serasında bulunan muz dalları arasına yuva yapınca, üretici Mehmet Tuncer, yuva bulunan dalları kesmedi.
 • Fotoğraf Çekeyim Derken Canından Oldu Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde fotoğraf çekmek için uçurumun kenarındaki ağaca çıkan ve dengesini kaybederek uçuruma düşen bir kişi hayatını kaybetti.
 • Mevsim İtibarıyla Düşen Rekolte, Fiyatlara Da Yansıdı Türkiye’nin üç muz üretim merkezinden biri olan Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde muzun kilogram fiyatı rekor kırdı. Bahçede yeşil muz 8 liraya kadar alıcı bulurken, sarartma depolarında işlem gören muz manav tezgahlarında 13 liradan satışa sunuldu.
 • Kızkardeşlerin Acı Sonu Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde park halinde bulunan cipe arkadan çarpan otomobilin sürücüsü Şükran Şahin ve otomobilde bulunan kız kardeşi Şengül Dölalan yaşamını yitirdi. Edinilen bilgilere göre kaza saat 09.30 sıralarında meydana geldi.
 • Oğul Veren Kovandan Kaçan Arılar İlçe Merkezini Mesken Tuttu, Görenler Kaçtı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde oğul veren kovandan kaçan arılar Süleyman Gür Bulvarında refüjde bulunan bir ağacı mesken tuttu. Bulvarda hareketli anlar yaşanırken korkup kaçan esnafın imdadına amatör arıcı yetişti.
 • Tanesi 30 Lira Olan Mangonun Fidanı Da Kapış Kapış Satılıyor Tanesi 5 euro’dan satılan mango, Gazipaşa Tarım Fuarı’nın gözde stantlarından biri oldu. Mangoya Avrupa ülkelerinin büyük ilgi gösterdiğini belirten üreticiler Gazipaşa ikliminin mango üretimi için çok uygun olduğunu ve fidan talebine yetişmekte zorlandıklarını söyledi.
 • Böcek, 'Seçim Öncesi Ne Söylediysek Yapacağız' Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ilçelerdeki ilk resmi ziyaretini Gazipaşa ilçesine gerçekleştirdi. Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Böcek, “Azim ve kararlılıkla çalışarak seçim öncesi ne söylediysek yapma gayreti içerisinde olacağız” dedi.
 • Annesi İçin Ekti, Fiyatı Ve İlgiyi Görünce Üretime Yöneldi Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde, patatesi çok seven ancak şeker hastası olduğu için tüketemeyen annesi için araştırmaya giren İbrahim Ekrem Ceran adlı üretici, araştırmaları sonucu şeker hastalarının da tüketebildiği tatlı(kırmızı) patatesi keşfetti. Anavatanı uzak doğu olan kırmızı patatesten 120 kilo bulan üretici, bulduğu patatesleri toprakla buluşturdu. Kendi yaptığı doğal ilaçlarla yetiştirdiği patatesleri hasat eden Ceran, topladığı kırmızı patatesi ilk olarak annesine tattırdı. Annesinin korkarak yediği patatesi çok sevdiğini ve sağlığını bozmadığını gören Ceran topladığı kırmızı patatesleri iş yeri önünde satışa sundu.
 • Antalya'da Otomobil Elektrik Direğine Çarptı Açıklaması 2 Ölü, 1 Yaralı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde kontrolden çıkan otomobilin elektrik direğine çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
 • Başkan Böcek Açıklaması Bundan Sonraki Süreçte De Kadınların Gücünden Ve Çalışmalarından Destek Almaya Devam Edeceğiz' Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, 19 ilçe kadın kolları başkanları ve İyi Parti Kadın Kolları üyeleri ile birlikte Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti.
 • Başkan Böcek Açıklaması 'Siyaseti Seçim Meydanlarında Bıraktım' Siyaseti seçim meydanlarında bıraktığını vurgulayan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, asıl önemli olanın Antalyalılara seçim öncesi verdiği sözleri yerine getirmek olduğunu belirtti.
 • AK Parti Antalya İl Başkanı Taş'tan Ses Kaydı Açıklaması AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, "Seçimlere 24 saat kala önceki Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’in eşine ait bir tezgah ses kaydı ilk kez FETÖ firarisi Emre Uslu tarafından açılan ve sonrasında kimliği belirsiz kişiler tarafından yönetilen “Kaç saat oldu-Son” isimli bir hesaptan yayınlanmış ve sponsorlu yayılımlarla bir milyon kişiden fazla seçmen tarafından dinlenmiştir. FETÖ hesabı olarak bilinen ’Kaç saat oldu’ isimli bir hesaptan yapılması manidardır" dedi.
 • Aşkına Karşılık Bulamayınca İntihara Kalkıştı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde, aşık olduğu kadından karşılık bulamadığı iddia edilen Yakup C., 5 katlı inşaatın tepesine çıkarak intihar etmek istedi.
 • Türel Açıklaması'Şehrin Geleceği Senin Elinde' Antalyalılara seslenen Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “Size yıllarca hizmet ettim. Makam mevki derdim yok artık. Tek derdim Antalya’nın geleceğidir. Gençlerimize, çocuklarımıza güzel bir gelecek bırakmalıyız. Gelin birlikte büyük Türkiye ve büyük Antalya hayallerimizi gerçeğe dönüştürelim. Gelin Antalya’nın en güzel 5 yılını kaybetmeyelim, kazanalım. Bunu sizler başaracaksınız. Antalya’yı dünya şampiyonluğuna Menderes Türel diyerek siz taşıyacaksınız” dedi.
 • Çelik Açıklaması 'Türel 359 Projeyle Yeniden Bismillah Diyor' Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Menderes Türel’in yerel yönetimlerde çığır açtığını söyleyen Ak Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, “Menderes Başkanımız Antalya’mızı ve ilçelerimize daha fazla güzelliğe ve kaliteye kavuşturmak için 20 Milyar TL yatırım ve 359 projeyle yeniden Bismillah diyor. Antalya ile birlikte ilçelerimiz de yeni dönemde şaha kalkacak” dedi.
 • Bakan Çavuşoğlu Açıklaması 'Onların Listelerini PKK Belirledi' Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Millet İttifakı’nı eleştirerek, "HDP kontenjanından listelere girmiş tüm adaylar PKK tarafından belirlenmiştir. HDP tarafından Antalya listelerine konanların hepsi PKK tarafından buralara yerleştirilmiştir. Çünkü baktılar ki doğuda çukur kazdılar, dağlara çıktılar başaramadılar, çukurlara gömdük, inlerine girdik" dedi.
 • Yeni Zelanda'daki O Terörist Yalnız Değildir' Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Yeni Zelanda’daki o terörist yalnız değildir. O zihniyet yalnız değildir” dedi. Bakan Çavuşoğlu, 2 Nisan’da da New York’ta BM Genel Kurulunun toplanacağını belirtti.
 • Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Açıklaması 'Yeni Zelanda'daki O Terörist Yalnız Değildir' Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Yeni Zelanda’daki o terörist yalnız değildir. O zihniyet yalnız değildir” dedi. Bakan Çavuşoğlu, 2 Nisan’da da New York’ta BM Genel Kurulunun toplanacağını belirterek, "Önemli kararlar aldıracağız. Oraya gidersek milletimizin sesi olacağız” diye konuştu.
 • Türel'den İşçilere Seyyanen Zam Müjdesi Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, toplu iş sözleşmesi öncesinde taşerondan belediye kadrosuna geçen belediye işçilerine seyyanen zam müjdesi verdi. Türel, “Türkiye’de taşerondan belediye kadrosuna geçen işçilere sendika yetkisini vermenin mutluluğunu yaşıyoruz, yine bir ilki gerçekleştiriyoruz” diyen Türel, Hak-İş ile toplu iş sözleşmesi görüşmelerine başlanacağını da açıkladı. Bu zamla en düşük belediye işçisinin maaşı 2668 liraya yükselirken belediye işçileri Başkan Türel’i omuzlarına alarak sevgi gösterilerinde bulundu.
 • Antalya'da Otomobil İş Yerine Daldı Açıklaması 1 Yaralı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi yaralanırken, kontrolden çıkan otomobil mobilya mağazasına girdi.
 • Başkan Adayı Üşüyen Yaşlı Adama Paltosunu Hediye Etti Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde Cumhur İttifakı’nın Belediye Başkan Adayı Adil Çelik, Çimenbağ ziyaretinde üşüyen yaşlı bir adama paltosunu hediye etti.
 • Alevler Bir Evi Kül Etti Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde sabah saatlerinde çıkan yangında iki katlı ev kullanılamaz hale geldi.
 • Böcek, Antalya İçin 6 Başlık Altında 77 Projesini Tanıttı CHP’nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, 6 başlıkta yer alan 77 projesini yaptığı tanıtım toplantısıyla açıkladı.
 • 'Zillet İttifakının İçinde Hangi Teröristi Ararsan Var' Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Millet ittifakının içerisinde PKK var, KCK var, YPG var, FETÖ var, Tikko var, DHKP-C var. Ne kadar hain terörist varsa bu ittifakta var. Bu ittifakın yanında vatanın seven insanlar olmaz olmayacaktır" dedi.
 • Çavuşoğlu Açıklaması 'Zillet İttifakının İçinde Hangi Teröristi Ararsan Var' Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde Cumhur İttifakı Seçim Ofisinin açılışını gerçekleştiren Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Millet ittifakının içerisinde PKK var, KCK var, YPG var, FETÖ var, Tikko var, DHKP-C var. Ne kadar hain terörist varsa bu ittifakta var. Bu ittifakın yanında vatanın seven insanlar olmaz olmayacaktır" dedi.
 • Müzik'ten rahatsız olan baba, oğlunu öldürdü Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde 75 yaşındaki adam, müziğin sesini kısmasını istediği oğlunu pompalı tüfekle öldürdü.
 • Belediye Başkan Adayı Adaylık Parasını Yatıramayınca Gözyaşlarına Boğuldu Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde bağımsız belediye başkan adayı olduğunu açıklayan Mehmet Yılmaz, Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) yatırılması gereken bin 240 TL’yi yatıramayınca gözyaşlarına boğulup evraklarını yaktı.
 • Soğuk Kış Günlerinde Yazı Yazabilmek İçin Çorapsız Gezerek Üniversiteyi Bitirdi Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde doğuştan iki kolu olmayan gencin azmi ve yaşam mücadelesi görenleri hayrete düşürüyor. Kış günlerinde bile ayakları ile yazı yazabilmek için çorap giymeden gezen ve üniversiteyi bitiren genç, bugüne kadar çok sayıda okul ve toplantıda seminerler verdi.
 • Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Böcek Açıklaması Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve İYİ Parti’nin Antalya ve ilçelerindeki belediye başkan adayları, Antalya’da bir araya geldi. Toplantıda konuşan Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, “Biz bugüne kadar kimseyi ötekileştirmedik. 25 yıllık siyasi hayatımda, bugüne kadar kimseyle kurum kuruluşlarla kavga etmeden 19 ilçede en yüksek oyla seçilerek bugünlere gelmiştik. Biz zaten ittifakla bugünlere geldik. Planlı, kurallı, kimlikli kent için geliyoruz” dedi.
 • Alçak Seviye Rüzgar Kırılımı Uyarı Sistemi'nin Açılışı Yapıldı Antalya Havalimanı’nda Alçak Seviye Rüzgar Kırılımı Uyarı Sistemi’nin açılışı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın katılımlarıyla yapıldı. Oktay, "Uyarı sistemi sayesinde 100 kilometre yarıçaplı bir kapsama alanındaki yağışlı hava kütleleri ve rüzgar hareketleri tespit edilerek gerekli önemleri almaya imkan tanınmaktadır" dedi. Sistemin Türkiye’de ilk olduğu bildirildi.
 • Antalya'da Muhtarlar Kampa Girdi Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in geleneksel hale getirdiği muhtarlar buluşmasının 5’ncisi 912 muhtarın tamamına yakınının katılımıyla gerçekleşti. Başkan Türel, 912 mahalleye insana dokunan hizmetler yaptıklarını belirterek, “Gönülden gönüle giden köprüleri kuramasaydık, sahte ve yapmacık olsaydık, tevazu göstermeseydik, bu hizmetlerin hiç biri olmazdı. Yaptıklarımız yapacaklarımızın referansıdır.” dedi.
 1  2  ...  18  19 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !