GAZİPAŞA HABERLERİ / Antalya

 • Yaylada Vatandaşa Saç Kesimi, Tıraş, Cilt Ve Ayak Tırnak Bakımı Antalya Büyükşehir Belediyesi ekipleri Gazipaşa’ya bağlı yaylalara sağlık, ağız ve diş sağlığı taraması, sosyal tespit ve mobil kuaför hizmetleri götürdü.
 • Gazipaşa'da Türk Sanat Müziği Konseri Büyüledi 11 Ağustos Cumartesi akşamı saat 21.00’da Selinus kalesinin ışıkları altında başlayan konsere Türk Sanat Müziği severlerin ilgisi yoğun oldu. Bugüne kadar İstanbul dışında Samsun, yurt dışında ise Kosova, Moldova, Gagavuzya, Slovakya ve Almanya’da konserler veren Mısra Türk Müziği Topluluğunun dinletisiyle başlayan konser, İstanbul Devlet Türk Müziği Topluluğu’nun Sanat Yönetmenliğini de yapan, yurt içi ve yurtdışında pek çok solo konser veren, çok sayıda ödüne sahip Dr. Aylin Şengün Taşçı’nın solo konseriyle devam etti. Sanatçıya ve koroya TRT İstanbul Radyosu’nun saz sanatçıları eşlik etti. Konserin sunuculuğunu ise ünlü radyo programcısı ve sunucusu Jale Şengün Sucuoğlu yaptı. Yaklaşık 2 saat süren konserde birbirinden güzel Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği eserleri seslendirildi. Konser sonunda davetliler sanatçıları ayakta alkışladı.
 • Antalya Gazipaşa Arasında Ekspres Hat Antalya Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa’dan Antalya’ya ulaşımını daha kolay ve hızlı hale getirecek ekspres hattını hizmete sundu.
 • Zıpkınla Balık Avı Ölümle Bitti Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde dün öğle saatlerinde sınıf arkadaşı ile birlikte zıpkınla balık avlamaya giden 17 yaşındaki genç denizde boğuldu.
 • Elini Çamaşır Makinesinin Tamburuna Kaptırdı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde okulunu ziyarete giden 15 yaşındaki gencin okul görevlisine yardım etmek isterken kapağı açık olan çamaşır makinesinin tamburuna kaptırdığı eli koptu.
 • Gencin Çalışır Vaziyetteki Çamaşır Makinesine Kaptırdığı Eli Koptu Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde okulunu ziyarete giden 15 yaşındaki gencin okul görevlisine yardım etmek isterken kapağı açık olan çamaşır makinesinin tamburuna kaptırdığı eli koptu.
 • 1.Toroslar Günnercik Yayla Şenliği 10 Binleri Buluşturdu Antalya’nın Gazipaşa İlçesi’nde bu yıl ilki düzenlenen 1.Toroslar Günnercik Yayla Şenliği 10 binleri buluşturdu.
 • 2 Bin Yıllık Antiochia Ad Cragum Kenti Kazılarında Yeni Mozaik Alanlar Bulundu Antalya’nın Gazipaşa ilçesi Güney Mahallesi’nde bulunan Antiochia ad Cragum antik kentinde kazılar yeniden başladı. 2005 yılından bu yana Amerika’nın Nebraska Üniversitesi ile Kültür ve Turizm Bakanlığının ortaklaşa düzenlediği kazılarda ortaya çıkan ikinci hamamın zemininde yer alan mozaikler ise kazı ekibini heyecanlandırdı.
 • Gazipaşa Ilıca'la Mahalle Konağı Antalya Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa İlçesi Ilıca Mahallesi’ne çok amaçlı mahalle konağı kazandırdı.
 • Antalya Turizmi 7 Milyona İlerliyor 22 Temmuz 2018 tarihi itibariyle Antalya ve Gazipaşa havalimanlarından turizm kentine gelen turist sayısı yüzde 34’lük artış ile 6 milyon 356 Bin 279 oldu. Antalya’ya 2014 yılının aynı döneminde 6 milyon 51 bin 479 turist gelirken bu yıl 3 yüz 4 bin 800 fark ile 6 milyon 356 bin 279 turist geldi.
 • Antalya'ya Havadan Gelen Turist Sayısı 6 Milyona Ulaştı 17 Temmuz 2018 tarihi itibariyle Antalya ve Gazipaşa havalimanlarından turizm kentine gelen turist sayısı 6 milyona dayandı. Antalya’da turizmin en iyi yıl olarak değerlendirildiği 2014’ün rekoru 2 yüz 61 bin fark ile kırılarak bu yıl 5 milyon 968 bin 513 kişi geldi.
 • Yaralı Kadını Güneşten Plaj Şemsiyesiyle Korudular Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, elektrikli bisiklet süren kadın yaralandı. Vatandaşlar yaralı kadını plaj şemsiyesiyle güneşten korudu.
 • Trafik Kazasında Yaralanan Kadını Plaj Şemsiyesiyle Korudular Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, elektrikli bisiklet süren kadın yaralandı. Vatandaşlar yaralı kadını plaj şemsiyesiyle güneşten korudu.
 • Antalya'ya Tekneyle Gelen Kaçak Mülteciler Muz Bahçesinde Yakalandı Türkiye’ye kaçak yollardan girmeye çalışan çoğu Suriyeli 100’ü aşkın mülteciyi taşıyan tekne su almaya başlayınca Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde koya sığındı. Batmak üzere olan tekneden inerek çevrede bulunan muz bahçelerine saklanan kaçak mülteciler, mahalle halkının ihbarı sonrası yakalandı.
 • Gazipaşa'da Klimasına Açmayan Otobüs Şoförlerine Ceza Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Denetim Ekibi tarafından Gazipaşa’da vatandaşların kaliteli bir ulaşım hizmetinden faydalanabilmeleri için sık sık denetimler gerçekleştiriliyor. Klimasını açmayanlara cezai işlem uygulanıyor.
 • Bin 856 Rakımlı Yaylada Taş Üstünde Sinyal Avı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde bin 856 rakımlı Günnercik Yaylasına yaz aylarında göç eden vatandaşlar, telefon şebekesi çekmediği için zor anlar yaşıyor. Vatandaşlar, şebekenin çektiği ve ’iki kertik’ diye yazıp işaretledikleri taşın çevresinde sinyal avlıyor.
 • Antalya'da Trafik Kazasında Ölen 4 Kişi Toprağa Verildi Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde kendilerinden 4 gün haber alınamayan, daha sonra yapılan aramada 200 metrelik uçurumun dibinde ölü bulunan 4 kişinin cenazeleri toprağa verildi.
 • Uçurumda Ölü Bulunan 4 Kişinin Cenazesi Morgtan Alındı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde kayıp olarak aranan ve uçuruma devrilen araç içerisinde ölü bulunan 4 kişinin cenazesi toprağa verilmek üzere morgtan alındı.
 • 4'Ü De Uçurumun Dibinde Ölü Bulundu Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde kendilerinden 4 gündür haber alınamayan 4 kişinin cansız bedenleri, bir uçurumun dibinde bulundu.
 • Antalya'da 4 Gündür Kayıp 4 Kişi Uçurumun Dibinde Ölü Bulundu Antalya’nın Gazipaşa İlçesi’nde kendilerinden 4 gündür haber alınamayan 4 kişinin cansız bedenleri, bu sabah, yuvarlandıkları 200 metrelik uçurumda bulundu. 200 metrelik uçurumun dibine düşen 4 kişinin cesedini çıkarma çalışmaları sürüyor.
 • Yolunu Kaybeden Yavru Caretta Carettalara Yardım Eli Akdeniz’in 17 caretta caretta yuvalama alanından bir tanesi olan Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde yumurtadan çıkan ancak ışıklar nedeniyle deniz yerine asfalta çıkan 2 yavru caretta caretta işletmeciler tarafından denize bırakıldı.
 • Göğsü Keskin Cisimle Yarılmış Halde Bulunan Köpek Tedavi Altına Alındı Antalya’nın Gazipaşa ilçesi Kahyalar Mahallesi kırsalında göğsü keskin bir cisimle yarılmış halde bulunan köpek tedavi altına alındı. Göğsüne 11 dikiş atılan köpeğin sağlık durumunun iyi olduğu belirtirken hayvanı sahiplenen aile, bunu yapanların bulunmasını istedi.
 • Gelini Mehter Takımıyla Aldı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde evlenecek olan çift mehter takımı eşliğinde düğün salonuna gitti.
 • Hastalığı Değil, İnsanların Kendini Görünce Korkup Uzaklaşması Kahrediyor Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde yaşayan 42 yaşındaki Musa Sümbül’ün hayatı 23 yıldır mücadele ettiği sedef hastalığı nedeniyle kabusa dönmüş durumda. 23 yıl önce bir sabah uyandığında derisinde kızarıklıklar olduğunu gören ve hastaneye giden Sümbül, kendisine verilen ilacı kullanmış ancak derisindeki kızarıklıklar artarak devam etmiş. Antalya Tıp Fakültesine giden ve kullandığı ilacın ters etki yaptığı söylenen Sümbül’ün derisinde pullanma ve iltihaplanma oluşuyor.
 • Gazipaşa'nın Altyapı Eksikliği Tamamlanıyor Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Gazipaşa’nın altyapı eksikliklerini tamamlamaya devam ediyor.
 • Yayanın Dalgınlığı Az Kalsın Canına Mal Oluyordu Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde yoldan karşıya geçmek isteyen yayanın bir anlık dikkatsizliği canına mal oluyordu.
 • 'Darbe Gecesi Fare Gibi Saklandınız, Korkaklar' Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, muhalefete, "Darbe gecesi Recep Tayyip Erdoğan meydanlardaydı, sizler fare gibi saklandınız" dedi.
 • Bakan Çavuşoğlu Açıklaması 'Darbe Gecesi Fare Gibi Saklandınız, Korkaklar' Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, muhalefete, "Darbe gecesi Recep Tayyip Erdoğan meydanlardaydı, sizler fare gibi saklandınız" dedi.
 • Kontrolden Çıkan Kamyonet Takla Attı Açıklaması 4 Yaralı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde D400 Karayolunun Alanya Gazipaşa istikametinde seyir halinde olan kamyonet, direksiyon hakimiyetinin kaybolması sonucu takla attı. Edinilen bilgiye göre öğle saatlerinde meydana geldi. M.A. yönetimindeki 07 E 6616 plakalı kamyonet Gazipaşa Bölge Trafik İstasyonu önüne geldiğinde direksiyon hakimiyetini kaybederek takla attı. Araç sürücüsü M.A. ve araçta bulunan H.A, A.A.ve E.G. yaralandı.
 • Taş'tan Antalyalılara Miting Teşekkürü AK Parti Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hafta sonu gerçekleşen mitingine coşkulu bir katılım gösteren Antalyalılara teşekkür etti. Taş, “Gazipaşa’dan Kaş’a kadar tüm ilçelerimizden mitinge akın akın gelen yaklaşık 100 bin hemşehrimiz 16 yıldır olduğu gibi yine Milletin adamı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı bir kez daha bağrına basmış, 24 Haziran’da Antalya’nın Güçlü Türkiye için devam diyeceğini herkese göstermiştir” dedi.
 • Kore Gazisi'nin Talebi Yerine Getirildi Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Gazipaşa’da yaşayan 85 yaşındaki Kore Gazisi Ahmet Akman’ın tekerlekli sandalye talebini yerine getirdi.
 • Milletvekili Aydın Açıklaması 'Tarım Ve İhracat Şahlanacak' AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, “24 Haziran’dan sonra Türk tarımı ve ihracatı da şahlanış dönemine girecek” dedi.
 • Bakan Çavuşoğlu Açıklaması 'FETÖ, Benim Bakanlığımı Da Tahrip Etti' Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, FETÖ’nün tüm kurumları tahrip ettiğini belirterek, "Benim bakanlığımı da tahrip etti. Ben kariyer memurlarımın yüzde 25’ini FETÖ iltisakı sebebiyle ve somut deliller sebebiyle bakanlığımdan atmak zorunda kaldım" dedi.
 • MHP Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, milletvekili adayları ve Gazipaşa teşkilat yöneticileriyle önce STK’ları ziyaret edip, daha sonra düzenlenen iftar programına katıldı.
 • 80'Lik Ninelerin Okuma Azmi Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde açılan okuma yazma kursuna katılan iki ninenin azmi görenleri hayrete düşürdü. 81 ve 73 yaşındaki iki kadın, 3 ayda okuma yazma öğrenerek diplomalarını almaya hak kazandı.
 • AK Parti'li Milletvekili Çelik Açıklaması 'Türkiye'nin Enerjisine Enerji Kattık' Türkiye’nin enerjide dışa bağımlılığını azaltmak için atağa kalktığını belirten AK Parti Antalya Milletvekili Çelik, "16 yılda Türkiye’nin enerjisine enerji kattık" dedi.
 • Azerbaycan'dan Gazipaşa'ya İlk Uçuş Azerbaycan’ın Buta Airways Havayolu Şirketi, Gazipaşa Alanya Havalimanına ilk uçuşunu gerçekleştirdi. Azerbaycan’ın başkenti Bakü’den havalanarak 110 yolcusuyla Gazipaşa Alanya Havalimanına iniş yapan uçak, havacılık sektörünün bir geleneği olan su tankı gösterisiyle karşılandı.
 • Çelik Açıklaması 'Türkiye'nin Enerjisi'ne Enerji Kattık' AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, “16 yılda Türkiye’nin Enerji’sine enerji kattık” dedi.
 • AK Parti Adayı Seyit Emre Göyük Açıklaması 'Gençlerimizle Yeni Başarı Hikayeleri Yazacağız' AK Parti Antalya Milletvekili adayı Seyit Emre Göyük, “Genç arkadaşlarımızla küresel alanda yeni başarı hikayeleri yazacağız” dedi.
 • Bakan Çavuşoğlu Açıklaması 'Hak Ve Özgürlüklerde Herkesten Daha Fazla Reform Yaptık' Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde seçim çalışması yürüten Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ziyaretlerine AK Parti seçim ofisinden başladı. Bakan Çavuşoğlu "Türkiye’nin her yerinde insanlar özgürce yaşıyor. Bunları 16 yılda yapmak hiç kolay olmadı. Yasakları kaldırırken karşımıza çok engel çıkardılar" dedi.
 • Milletvekili Çelik Açıklaması 'Türkiye'nin Yıldızı Daha Da Parlayacak' AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, 24 Haziran’dan sonra Türkiye’nin yıldızının daha da parlayacağını söyledi.
 • 10 Bini Aşkın Kişi İftarda Buluştu Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Gazipaşa Belediyesinin birlikte düzenlediği 5. Gazipaşa Geleneksel İftar Buluşmasına 10 bini aşkın kişi katıldı. Cumhuriyet meydanında düzenlenen iftar programı katılan ilçe halkı meydana sığmayınca yollara ilave masa ve sandalye atıldı.
 • (Düzeltme) Antalya Turizm Rekoru Kırdı Turizmde bu yıl 14 milyon hedefi koyan Antalya’ya, 28 Mayıs itibariyle sadece havalimanlarından gelen turist sayısı 3 milyona yaklaştı. Söz konusu rakamlar, 2015-2016-2017 rakamlarını geride bırakırken, turizmde en iyi yıl olarak değerlendirilen 2014’ün rekorunu kırdı. 2014 yılının aynı döneminde 2 milyon 683 bin 790 turist gelirken bu yıl 2 bin 651 fark ile 2 milyon 686 bin 441 kişi geldi.
 • Antalya'ya Gökten Turist Yağdı Turizmde bu yıl 14 milyon hedefi koyan Antalya’ya, 28 Mayıs itibariyle sadece havalimanlarından gelen turist sayısı 3 milyona yaklaştı. Söz konusu rakamlar, 2015-2016-2017 rakamlarını geride bırakırken, turizmde en iyi yıl olarak değerlendirilen 2014’ü de neredeyse yakaladı.
 • Büyük Gövdeli Uçakla Gelen 224 Rus Turist Çiçeklerle Karşılandı Gazipaşa Alanya Havalimanı, Azur Air’den sonra ikinci büyük gövdeli uçağa ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşadı. Rus havayolu şirketine ait Boeing 757-200 tipi yolcu uçağı 224 yolcusuyla Gazipaşa Alanya Havalimanına iniş yaparken yolcular çilek ve çiçekle karşılandı.
 • Bakan Eroğlu Açıklaması 'Bu Yıl 15 Milyon Turist Bekliyoruz' Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Antalya’ya bu yıl 15 milyon turist beklediklerini ifade ederek, "Amacımız tabiat turizminde zengin turist getirmek. Sadece deniz turizmi değil, yayla turizmi açısından da çok önemli" dedi.
 • Gazi Babasının Protez Bacağını Çeyizi Olarak Taşıyor Antalya’nın Gazipaşa ilçesi Gürçam Mahallesi’nde ikamet eden Nuriye Çağlayan, 1. Dünya Savaşı’nda Osmanlı ordusunda Suriye’nin Şam kıtasında görev yapan babası Mustafa Çağlayan’ın gazi olduktan sonra kullandığı protez bacağı, Türk bayrağına sarılı ahşap bir sandığın içinde saklıyor. Babasını 7 yaşındayken kaybeden ve hayal meyal hatırladığını söyleyen Çağlayan, "Bunlar benim hayattaki en değerli varlıklarım" dedi.
 • AESOB Başkanı Yönetim Ve Denetim Kurulunu Tanıttı Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Adlıhan Dere, Vali Münir Karaloğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e yeni yönetim, denetim ve disiplin kurulu üyelerini tanıttı.
 • Antalya'ya Gelen Turist Sayısında Yüzde 47'Lik Artış Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü verilerine göre Antalya ve Gazipaşa Havalimanına 12 Mayıs 2018 tarihine kadar toplam 1 milyon 805 bin 796 yolcu iniş yaptı. Bu rakamlar geçen seneyle aynı güne göre yüzde 47’lik artış gösterdi.
 • 200 Öğrenci Bisikletle Okula Geldi Antalya Gazipaşa Belediyesi, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği ile birlikte "Haydi Çocuklar Bisikletle Okula" kampanyası düzenledi.
 • Corendon Gazipaşa Alanya Havalimanına Uçuş Başlattı Corendon Havayolları, Gazipaşa Alanya Havalimanına uzun bir aradan sonra ilk uçuşunu gerçekleştirdi. Boeing 737-800 model uçağı ile Danimarka’nın başkenti Kopenhag’tan aldığı Detur’un 189 yolcusunu Gazipaşa Alanya Havalimanına getiren uçak saat 14.10’da piste indi. Geleneksel su tankı gösterisiyle aprona yaklaşan uçağı karşılamaya Gazipaşa Belediye Başkanı Adil Çelik, Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yenialp, Havalimanı Koordinatörü Cengiz Aşıklı ve turizmciler geldi.
 • 'En Yeni Antalyalı' Projesi Gazipaşa'da Tanıtıldı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in eşi, Ebru Türel, Gazipaşa ilçesi’nde “En Yeni Antalyalı” projesini tanıttı.
 • Antalya'da Yılın İlk Buğday Hasadı Başladı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde buğday hasadı başladı. Bu yıl havaların mevsim normallerinin üzerinde olması, buğday hasadını 20 gün öne çekti. Normal şartlarda 20 Mayıs’ta başlaması gereken hasat bu yıl mayıs ayı başlarında başladı.
 • Tavşan Yüreği Zeytinyağına Londra'dan Ödül Antalya’ya has tavşan yüreği zeytinden elde edilen zeytinyağı, Londra Uluslararası Zeytinyağı Ödülü’ne layık görülerek, kalitesini tescilledi. Ödülün, Antalya’nın zeytinyağı kalitesini dünyaya tanıtacağı, pazarlama kabiliyetini yükselteceği belirtiliyor.
 • ASMEK'ten Moda Defilesi Gibi Açılış Antalya Büyükşehir Belediyesi Antalya Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları’nın (ASMEK) 13. yılsonu sergisi vatandaşların beğenisine sunuldu. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “ASMEK’ler de 222 bin 967 kursiyere ulaşmışız. ASMEK’lerden bir il nüfusu kadar vatandaşımız hizmet almış” dedi.
 • İş Merkezinin Yıkımında Lisenin Duvarı Çöktü Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde kentsel dönüşüm kapsamında 3 katlı iş merkezinin yıkımı sırasında hemen bitişikteki lisenin duvarı da yıkıldı.
 • İş Merkezi Yıkımında Lisenin Duvarı Çöktü Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde kentsel dönüşüm kapsamında 3 katlı iş merkezinin yıkımı sırasında iş merkezi bitişiğindeki lisenin duvarı yıkıldı.
 • Antalyalı İşçiler 1 Mayıs'ta Gelen Yüzde 5'Lik Zam Haberini Halat Çekerek Kutladı Antalya’nın Gazipaşa Belediyesi, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde işçisine yüzde 5 zam yaptı. Başkan, müjdeli haberi kahvaltıda verirken konuşmaların sahaya çıkan işçiler haberi uzun atlama, halat çekme ve penaltı atma yarışları yaparak kutladı.
 • Kaza Yapan Motosikletlinin İmdadına Nöbetten Dönen 112 Personeli Yetişti Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde trafik kazasında yaralanan motosiklet sürücüsünün imdadına, sabah nöbetten çıkan ve o anda yoldan geçen 112 personeli yetişti. Çevrede bulunan vatandaşlar da yerde yatan yaralıyı yakıcı güneşten açtıkları şemsiye ile korumaya çalıştı. Yanında malzemesi bulunmayan sağlıkçı, yaralının göz bebeklerini ise cep telefonunun feneriyle kontrol etti.
 • 4.Kattan Düşmek Üzere Olan Kedi Son Anda Yakalandı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde bir binanın 4. kat balkonunda mahsur kalan kedi, kendisini kurtarmaya gelen itfaiye erini görünce düz duvara tırmanarak çatıya kaçmak istedi. İtfaiye eri, tırmandığı duvardan düşmek üzere olan kediyi son anda yakaladı.
 • Antalya'da Yayla Yolunda Kaza Açıklaması 2 Ölü, 3 Yaralı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde yayladan dönen ailenin içinde bulunduğu araç, direksiyon hakimiyetinin kaybolması sonucu 300 metrelik uçuruma yuvarlandı, kazada karı koca çift hayatını kaybetti, 3 kişi de yaralandı.
 • Motosiklet Motorundan Araba Yaptılar Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde eğitim veren Zeliha Tuncer Anadolu Lisesi’nde okuyan 3 öğrenci, hurdaya dönmüş bir motosikletin motorundan araba yapmayı başardı.
 • Neziha Teyze'nin 60 Yıllık Yol Sorunu Çözüldü Gazipaşa’nın Bakılar mahallesi Karaöz sokakta ikamet eden 81 yaşındaki Neziha Güneş, 60 yıldır açılmasını beklediği evinin yoluna kavuştu. Torununun durumu Gazipaşa Belediye Başkanı Adil Çelik’e bildirmesi üzerine bir hafta önce başlayan çalışmalar tamamlanma aşamasına geldi. Yolu açılan Neziha Teyze, kendisini ziyarete gelen Başkan Çelir’e dualar etti.
 • Başkan Uysal'dan Baba Ocağında Esnaf Ziyareti Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 3’üncü Gazipaşa Kültür, Sanat ve Kitap Şenliği için bulunduğu baba ocağı Gazipaşa’da esnafı ziyaret etti.
 • Gazipaşa Havalimanı İlk Boeing B757'yi Karşıladı Gazipaşa-Alanya Havalimanı, pist uzatma çalışmalarının ardından ilk kez bir Boeing B757 tipi uçağı karşıladı.
 • 1.Gazipaşa At Çek Balık Avı Yarışması Tamamlandı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde bu yıl ilki düzenlenen Gazipaşa At-Çek Balık Avı Yarışması renkli görüntülere sahne oldu. Kahyalar sahilinde gerçekleşen yarışmaya 70 balıkçı katıldı.
 • Antalya'da Sahildeki Güreşlerin Başpehlivanı Ali Gürbüz Oldu Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde bu yıl 6’ncısı düzenlenen Gazipaşa Lamos Arena Karakucak Güreşleri tamamlandı. 7 kategoride 240 güreşçinin kıyasıya yarıştığı güreşlerin sonunda başpehlivan, tarihi Kırkpınar Başpehlivanı Ali Gürbüz oldu.
 • Antalya'da Başpehlivan Ali Gürbüz Oldu Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde bu yıl 6’ncısı düzenlenen Gazipaşa Lamos Arena Karakucak Güreşleri tamamlandı. 7 kategoride 240 güreşçinin kıyasıya yarıştığı güreşlerin sonunda başpehlivan, Ali Gürbüz oldu.
 • Antalya'da Karakucak Güreşleri Sahile Taşındı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde düzenlenen Gazipaşa Lamos Arena Karakucak Güreşleri renkli görüntülere sahne oldu. Tarihi Kırkpınar Başpehlivanı Ali Gürbüz’ün de katıldığı ve Selinus Sahilinde düzenlenen güreşlere 240 güreşçi katıldı.
 • Tıra Çarpan Otomobilde Sıkışarak Hayatını Kaybetti Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü.
 1  2  ...  16  17 

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !