KORKUTELİ HABERLERİ / Antalya

 • SİT Alanında Kaçak Kazı Yapan 3 Kişi Suçüstü Yakalandı Antalya’nın Korkuteli ilçesinde SİT alanı içinde kaçak kazı yapan 3 kişi jandarma tarafından suçüstü yakalandı.
 • -Korkuteli İlçesinde 31 Hafız Taç Giydi Korkuteli İlçe Müftülüğüne bağlı erkek Kur’an kurslarında hafızlık eğitimini tamamlayan 31 öğrenciye diploma verildi. Şehitler anıtında düzenlenen hafızlık merasiminin hatim duasını Antalya İl Müftüsü Osman Artan yaptı.
 • Uyuşturucu Taciri Yol Kontrolünde Yakalandı Antalya’nın Korkuteli ilçesinde jandarma ekipleri, durdurdukları bir araçta hazır paketler halinde 621 adet extacy sentetik hap ve 43 gram skunk maddesi ele geçirdi.
 • Korkuteli'nde Kan Bağışı Standı Açıldı Türk Kızılay’ı Batı Akdeniz Bölge kan Merkezi, “Kan Bağışı” kampanyası çerçevesinde Korkuteli Cumhuriyet meydanında kan bağışı için standı açtı. 15 gün ilçede kalacak olan Kızılay TIR’ında gerçekleşen Kan bağışına ilk gün yoğun katılım gerçekleşti.
 • Korkuteli, Kick Boksta 3 Türkiye Birincisi Çıkardı Korkutelili Kick Boks Sporcuları Sena Amine Nur Özgen, Seren Erkış ve Elif Tarayan, Erzurum’da yapılan Türkiye Kickboks Türkiye Şampiyonasında Türkiye birincisi olarak önemli bir başarıya imza attılar.
 • Tütüncü, Korkuteli Minibüsünde Nabız Tuttu Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, memleketi olan Korkuteli’ne, ilçeye ulaşımı sağlayan minibüsle gitti.
 • Öğrenciler Tarlada Matematiğin İzini Sürdüler Akdeniz Üniversitesi, Batı Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü ve Antalya Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirilen ve TÜBİTAK tarafından desteklenen ‘Hayatımızdaki Matematik: Tarım’ adlı proje ile ortaokul 7. sınıf öğrencileri tarımda matematiğin nasıl kullanıldığını uygulamalı olarak öğrendiler.
 • 'Demir Adam' Ali Bıdı'nın Hedefi Dünya Şampiyonluğu Katıldığı yarışmalarda elde ettiği başarılar nedeniyle Türkiye’de ’Demir Adam’ olarak tanınan ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı , iş insanı ve milli sporcu Ali Bıdı mensubu olduğu Salı Grubu’nda yaptığı konuşmada sağlıklı yaşamın sırrının beslenme ve stresten uzak kalıp spor yapmaktan geçtiğini söyledi. 10 yıldır kendisinin aspirin dahil hiçbir ilaç kullanmadığını anlatan 70 yaşındaki Bıdı, hedefinin demir adam yarışmalarında dünya şampiyonluğunu kazanmak olduğunu açıkladı.
 • Antalya'da Jandarmadan Uyuşturucu Operasyonu Antalya’nın Korkuteli ilçesinde jandarma tarafından yapılan operasyonda 24 kilogram esrar, 80 kök Hint keneviri ele geçirildi.
 • Belediye Personelinin Nezaketi, Sokak Köpeğini Yerinde Etti Antalya’da bir belediye personelinin belediye binası önünde yatan sokak köpeğini kaldırmak için nezaketi elden bırakmadan dil döktüğü ve köpeğin kalkıp gittiği anlar gülümsetti.
 • Kargalar 200 Dekarlık Anız Ve Ekin Yangınına Sebep Oldu Korkuteli ilçesine bağlı İmecik Susuzu mahallesinde elektrik direğine konan kargalar tellere temas edince yanarak yere düştü. Yerdeki ekin ve Anız tutuşarak alevler 200 dönüm buğday tarlasına buğday sıçradı. Yangın vatandaşlar ve Büyükşehir itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.
 • 16'Incı Geleneksel Beydağları İmecik Yayla Şenliği Korkuteli’ne bağlı İmecik Mahallesi Beydağlarında düzenlenen 16’ıncı Beydağları İmecik Yaylası Yörük şöleni renkli görüntülere sahne oldu. 3 gün süren şenlikte Yeni Şenlik ağası 90 Bin lira veren Hüsamettin Güllü oldu.
 • Korkuteli'nde Anız Ve Ekin Yangını Korkuteli ilçesine bağlı Beğiş Mahallesinde çıkan anız ve ekin yangınında, 90 dekar alan zarar gördü. Yangın vatandaşlar ve büyükşehir belediyesi itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.
 • Korkuteli'nde 36 Okula Beyaz Bayrak Verildi Milli Eğitim ve Sağlık Bakanlıkları arasında imzalanıp yürürlüğe giren ‘Okullara Beyaz Bayrak’ projesi kapsamında Korkuteli ilçesinde şartları yerine getiren 36 okula bayrak ve sertifikaları törenle verildi.
 • Buğday Hasatı Başladı Korkuteli ilçesine bağlı ova köylerde arpa ve buğday hasatı başladı. Üreticiler, yıl boyunca verdikleri emeklerinin karşılığını alırken, yaklaşık 400 bin dekar alanda başlayan hasatın 20 gün süreceği bildirildi.
 • Küçükköy'de Anız Ve Ekin Yangını Antalya’nın Korkuteli ilçesinde çıkan anız ve ekin yangınında, 400 dekar alan zarar gördü.
 • Korkuteli Savcısı Şevli, Göreve Başladı Korkuteli Adliyesi’ne atanan Cumhuriyet Savcısı Şahin Şevli göreve başladı.
 • Bankamatik Önünde Pusuya Yattı, Polisten Kaçamadı Antalya’da turistleri bankamatik önünde yardım bahanesi ile 60 bin TL dolandırdığı iddia edilen şüpheli, polislerin çalışması sonucu yakalandı.
 • Sel Sonrası Yaralar Sarılıyor Geçtiğimiz günlerde Korkuteli ilçe merkezi ve mahallelerde meydana gelen taşkınların ardından yaralar sarılıyor. Korkuteli ilçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından ilçede ova ve yayla köylerdeki hasar tespit çalışmaları devam ediyor.
 • Pehlivanlar Antalya'da Kampa Girdi Edirne 658’inci Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ne Korkuteli’nde hazırlanan Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Spor Kulübü sporcuları, hazırlıklarını Korkuteli’nde sürdürüyor. ASAT Spor Kulübü’nün “sarı fırtına” lakabıyla tanınan başpehlivanı İsmail Balaban, hedefinin Kırkpınar’da altın kemer almak olduğunu söyledi.
 • Antalya'da Heyelan Sebebiyle Yol Çöktü Antalya’nın Korkuteli ilçesinde yağmur sebebiyle yaşanan heyelanda Korkuteli-Fethiye çevre yolunda çökme meydana geldi.
 • 'Aile İçi İletişim Ve Bilinçli Medya Kullanımı' Eğitimi Antalya Aile, Çalışma ve Sosyal hizmetler İl Müdürlüğü tarafından Korkuteli’nde Kamu kurum ve kuruluşlarda görevli personellere “Aile İçi İletişim ve Bilinçli Medya Kullanımı” konulu eğitim verildi.
 • Kozalaklar Köylüye Ekmek Kapısı Oldu Korkuteli’nde çam tohumu temini için başlatılan kozalak toplama çalışmaları, köylülere iş imkanı sağladı. Orman İşletme Müdürlüğü tarafından toplatılan kozalaklar, tohumları çıkarıldıktan sonra bozuk veya yangınlarda zarar gören alanlara ekiliyor.
 • Başpehlivanlar, Kırkpınar Öncesi Yağlı Antrenman Yaptı Tarihi Kırkpınar’ın başpehlivanları Korkuteli’nde enerji depoluyorlar. Kırkpınar güreşleri öncesinde Korkuteli’nde kamp yapan Başpehlivanlar, Antrenör Kemal Yılmaz gözetiminde yağlı antrenman yaptı. Antrenmanda, son güreşlerde Ali Gürbüz’ü yenen Tanju Gemici, Hasan Cengiz ile kıyasıya güreşti.
 • Yağış Nedeniyle Uzunoluk Deresi Taştı Korkuteli’nde aniden bastıran yağış nedeniyle Uzunoluk Mahallesi içinden geçen Uzunoluk deresi taştı. Korkuteli Sulama Birliğine bağlı kepçe dere ağzını açtı.
 • Sel Nedeniyle 25 Küçükbaş Hayvan Telef Oldu Korkuteli’ne bağlı İmecik Mahallesi’nde, dolu ve şiddetli yağmur sonrası oluşan selde, 25 küçükbaş telef oldu.
 • Dolu Ve Sel, Korkuteli'nde Zarara Yol Açtı Antalya’nın Korkuteli ilçesine bağlı İmecik Mahallesi ile Susuz mevkiinde dolu ve şiddetli yağmur, tarım arazilerinde zarara neden oldu. Beydağlarından gelen sel nedeniyle Muhammet Küçükkuşa’a ait 25 küçükbaş hayvan telef olurken, İmecik Mahallesinde 2 evi su bastı.
 • Korkuteli'ndeki Deforme Yollar Yaz Sezonuna Yeniliyor Antalya Büyükşehir Belediyesi kış aylarında yağışlar nedeniyle deforme olan Korkuteli İlçesi’nin Küçükköy, Taşkesiği ve Söbüce mahalleleri grup yollarında bakım ve onarım çalışmaları yapıyor.
 • Beğişliler 19'Uncu Geleneksel Piknik Ve Pilav Şenliği Bu yıl 19’uncusu düzenlenen Beğiş piknik ve Pilav şenliği Korkuteli’ne bağlı Beğiş yaylasında gerçekleşti. Beğişliler ve Datköy Kültür ve Dayanışma Derneğinin birlikte düzenlediği şenlik, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Türkiye’nin dört bir yanından akın akın toplanan Beğişliler ve diğer davetliler hasret giderdiler, yaylanın soğuk suyundan kana kana içip piknik yaptılar. Beğişliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Hayri Yıldırım, "Beğiş yaylasında pilav şenliği adı altında bir araya geldik. Amacımız birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendirmek, tanışmak, kaynaşmak, akrabalık bağlarımızı canlı tutmaktır. Şenlik geleneğini, toprak sevgisini, komşu ve akraba bağlılığını bu türlü sosyal kültürel etkinliklerle gelecek nesillerimize aşılamaktır. Dernek olarak kültür değerlerimizi kaybetmemek için çaba harcıyoruz” dedi.
 • Antalya'da Muhtardan Çocuklar İçin Bisiklet Kampanyası Antalya’nın Korkuteli ilçesinde muhtar Tekin Korucu, “İlk hayalim, ilk bisikletim “ sloganıyla bisiklet kampanyası başlattı. Kullanılmayan, bodrumlarda bekleyen, çürümeye terk edilen bisikletler toplanıp, onarılarak ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılacak.
 • Çocuklara Sürücü Seyahat Karnesi Dağıtıldı Korkuteli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri Ramazan Bayramında ortak yol kontrolü gerçekleştirdi.
 • Korkuteli'de Jandarmadan Ceza Yerine Şeker Antalya Korkuteli İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Trafik Tim Komutanlığı ekipleri güvenlik önlemleri ve kontrollerinde bu kez ceza yerine şeker ikram etti.
 • -Korkuteli'de Protokol Bayramlaştı Antalya’nın Korkuteli ilçesinde protokol ve vatandaşlar bayramlaştı.
 • Korkuteli'nde Bayramda Ulaşım Ücretsiz Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, ilçede Ramazan Bayramı boyunca ulaşımın ücretsiz olacağını, ayrıca engelli vatandaşların ulaşımının da Belediye tarafından sağlanacağını ifade etti.
 • Korkuteli Kaymakamı Çimşit'ten Ramazan Bayramı Mesajı Korkuteli Kaymakamı Ömer Çimşit, Ramazan Bayramı’nın tüm insanlığa, ülkemize ve Korkuteli’ne huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diledi.
 • Korkuteli'de Jandarmadan Kablo Ve Vana Hırsızlarına Suçüstü Antalya’nın Korkuteli ilçesinde enerji ve haberleşme nakil kablolarının yanı sıra sulama vanalarını çaldıkları tespit edilerek gözaltına alınan 3 kişiden 1’i tutuklandı.
 • Korkuteli Meslek Yüksekokulu'nda 17'İnci Mezuniyet Töreni Akdeniz Üniversitesi, Korkuteli Meslek Yüksekokulu’nda, 17’inci dönem mezuniyet töreni gerçekleştirildi.
 • Korkuteli'de İnşaat Demiri Hırsızlığı Antalya’nın Korkuteli ilçesinde bir inşaattan demir çaldıkları iddia edilen 2 kişi jandarma tarafından yakalandı.
 • Antalya'da Poşetli Cinayetin Katil Zanlıları Tutuklandı Antalya’da belediye çalışanının, başına poşet geçirilip, el ve ayakları bağlanıp boğularak öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan 1’i kadın 3 şüpheli tutuklandı.
 • Antalya Bayramdaki Trafik Yoğunluğuna Hazır 9 günlük Ramazan bayramı tatilinde vatandaşların en fazla tercih edeceği iller arasında yer alan, yaklaşık 1 milyon kişinin gelmesinin beklendiği turizm kenti Antalya’da, tatilcilerin güvenli yolculuğu için havadan ve karadan denetimler sıklaştırıldı.
 • Antalya'da Belediye Çalışanını İftara Davet Edilip Öldürüldüğü İddiası Antalya’da belediye çalışanının, başına poşet geçirilip, el ve ayakları bağlanıp boğularak öldürdüğü iddiasıyla 1’i kadın 3 şüpheli gözaltına alındı.
 • Kayıp Şahsın Cesedi, El Ve Ayakları Bağlı Halde Ormanda Bulundu Antalya’da bir hafta önce yakınlarının kayıp ilanı verdiği Halit Yılmaz (50), ormanlık alanda kafasına poşet geçirilmiş, elleri ve ayakları bağlı halde ölü olarak bulundu.
 • Antalya'da Merada Hayvan Otlatma Kavgası Açıklaması 1 Ölü Antalya’nın Korkuteli ilçesinde, merada hayvan otlatma meselesi yüzünden çıkan kavgada bir kişi amcasının oğlunu av tüfeğiyle öldürdü.
 • Korkuteli'nde Helikopter Destekli Trafik Uygulaması Korkuteli, Elmalı ve Finike ilçelerinde Jandarma tarafından yapılan helikopter destekli trafik uygulamasında 121 araç kontrol edildi, 8 araca toplam 5 bin 825 TL idari para cezası uygulandı.
 • Vali Karaloğlu'ndan,Korkuteli'de Şehit Aileleri Ve Gazi Yakınlarıyla İftar Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Korkuteli Kaymakamlığı ve Korkuteli Belediyesi tarafından şehit aileleri ve gaziler için düzenlenen iftar programına katıldı.
 • -Başkan İşlek, İftar Yemeğinde Engelli Vatandaşlarla Bir Araya Geldi Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, Engelliler Haftası münasebetiyle Korkuteli’ndeki engelli vatandaşlar ve aileleriyle iftarda bir araya geldi. Recep Gürbüz kapalı Spor salonunda gerçekleşen iftar yemeğinde Engelli vatandaşlarla yakından ilgilenerek onlarla sohbet eden Başkan İşlek, Korkuteli Belediyesi olarak her zaman engellilerin yanında olduklarını söyledi. Başkan Ömer İşlek, “Öncelikle davetimize icabet ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ben her zaman söylüyorum; hiçbir engelli kardeşimizi biz engelli olarak görmüyoruz. Engelli olmayan vatandaşlar gibi görüyoruz. Burada birlikte olduğunuz için bizlere onur verdiniz, şeref verdiniz. Hepiniz bizim baş tacımızsınız. Hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Hepinize hayırlı Ramazanlar diliyor, sağlıkla bayramımıza da ulaşmanızı, ulaşmamızı diliyorum” dedi.
 • Korkutelili Çocuklar TIR'da Tiyatroyu Çok Sevdi Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin mobil tiyatro projesi Tıratro, kırsal bölgeleri tiyatro ile buluşturmaya devam ediyor. Korkuteli’de park eden Tıratro, ‘Elbise var insan yok, insan var elbise yok’ adlı kukla tiyatrosunu çocuklar için sahneledi.
 • Gökce'nin Acı Günü Korkuteli Belediyesi eski başkanı ve EKDAĞ Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gökce’nin babası Durmuş Gökce (77), yaşamını yitirdi. Yıllardır diyaliz tedavisi gören Durmuş Gökce,’nin Antalya’da özel bir hastanede tedavisi devam ediyordu.
 • AK Parti Korkuteli Teşkilatı İftarda Bir Araya Geldi Ak Parti Korkuteli ilçe teşkilatı, dünden bugüne Ak Parti ilçe teşkilatında görev almış parti üyelerine iftar programı düzenledi.
 • Korkuteli'nde 100'Üncü Yıl Şehir İçi Bisiklet Turu Antalya’nın Korkuteli İlçesinde Milli Mücadele’nin başladığı 19 Mayıs 1919’un 100. yılı dolayısıyla 100. Yıl Şehir içi Bisiklet Turu gerçekleştirildi.
 • Korkuteli'de İtalyan Çimi Hasadı Antalya, Korkuteli İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından, kaliteli kaba yem üretimini arttırmak amacıyla başlatılan demonstrasyon çalışmaları kapsamında ekilen İtalyan Çiminin tanıtımı için tarla günü düzenlendi.
 • Köpek Dövüşü Arenasına Jandarma Baskını Antalya’nın Korkuteli ilçesine bağlı Bozova Mahallesinde jandarma tarafından köpek dövüşüne suçüstü yapıldı.
 • Buğday Ekilen Alan Daralıyor Antalya Ticaret Borsası (ATB), Hububat Hasadı Öncesi Sektörel Analiz Toplantısı düzenledi. Toplantıda, girdi maliyetlerinin yüksekliğinden devlet desteğinin yetersizliğine, topraklı hasattan sarı pas hastalığına, süne zararlısından ot sorununa kadar çok sayıda konu gündeme geldi.
 • Kaçak İçkiye 18 Bin TL Ceza Antalya’nın Korkuteli ilçesinde jandarma ekipleri tarafından yapılan çalışmada 162 litre kaçak içki ele geçirildi.
 • Kaçak Kazıya Suçüstü Antalya’nın Korkuteli ilçesi Bozova Yalınlıgediği Mahallesi’nde koruma altında bulunan höyükte kaçak kazı yapan 3 kişi jandarma tarafından suçüstü yakalandı.
 • Korkutelili Gaziler Çanakkale'yi Gezdi Korkutelili Gaziler, Korkuteli Kaymakamlığı, Korkuteli Belediye Başkanlığı ve Güreş ağası Hamdi Sarıca sponsorluğunda düzenlenen organizasyonla Çanakkale’ye ve Bursa’ya gitti. Tamamı ücretsiz olan geziye 44 kişi katıldı.
 • Muhtarların Yeni Başkanı Osman Küçükkarasucu Oldu Korkuteli Muhtarlar Derneği Olağanüstü Genel Kurul Toplantısında yeni yönetimini seçti. Belediye düğün salonunda gerçekleşen Kapalı Zarf Usulü seçime Kızılcadağ Mahalle Muhtarı Ramazan Önder ile Kiremitli Mahalle Muhtarı Osman Küçükkarasucu aday oldu. Seçimi 45 Oy olan Osman Küçükkarasucu Korkuteli Muhtarlar derneğinin yeni başkanı oldu.
 • Vana Hırsızları Yine İş Başında Geçtiğimiz aylarda Korkuteli’ne bağlı Yazır mahallesinde sulama suyu hidrantlarının vanalarına dadanan hırsızlar, bu kez Bayat mahallesinde sulama suyu vanalarını söküp kesip götürdü. Bayat mahallesi Aktaşlar mevkiinde geçtiğimiz gece sulama birliğinin sulama borusu ile birlikte çiftçilerin vanalarını çaldılar.
 • Bir Haftada Yapımı Tamamlanan 10 Bin 600 Metrekarelik Park Hizmete Girdi Korkuteli Belediyesi tarafından yapımı bir haftada tamamlanan mahalle parkı hizmete girdi. 12 Nisan 2019 Cuma Günü Saat 08:30 da başlanan ve 19 Nisan 2019 Cuma günü saat 10.00 da rekor bir sürede yapımı tamamlanan Mahalle Park’ı dualarla vatandaşların hizmetine sunuldu. 10.600 metrekarelik mahalle parkında kullanılan birçok malzemenin personel tarafından yapıldığının altını çizen Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, “Park alanı ve çevresinde gördüğünüz malzemelerin yüzde 95’ini arkadaşlarımız atölyemizde ürettiler. Hem tasarruf ederek hem işleyerek bir park meydana getirdik” dedi.
 • Korkuteli Belediye Meclis Üyeleri Mazbatalarını Aldı Korkuteli Belediye Meclisinde görev alacak olan üyeler mazbatalarını İlçe Seçim Kurulu tarafından düzenlenen törenle aldı. Korkuteli Adalet Sarayında gerçekleştirilen törende Korkuteli Belediye Meclis Üyeleri mazbatalarını İlçe Seçim Kurulu Başkanı hakim Bülent Aksu’dan teslim aldı.
 • Korkuteli'nde 6 Kilo Kubar Esrar Ele Geçirildi Antalya’nın Korkuteli ilçesinde jandarma tarafından yapılan operasyonda 6 kilo 440 kilogram kubar esrar ele geçirilirken, 2 kişi jandarma tarafından gözaltına alındı.
 • Kıbrıs Gazisi Hayatını Kaybetti Kıbrıs gazisi Osman Ali Göçer (65) Korkuteli ilçesinde vefat etti.
 • Korkuteli Belediye Başkanı İşlek, Mazbatasını Alıp Göreve Başladı Korkuteli Belediye Başkanlığı’na seçilen Milliyetçi Hareket partili Ömer Niyazi İşlek, mazbatasını alıp göreve başladı.
 • Antalya'da 3 Gölete 50 Bin Yavru Sazan Balığı Bırakıldı Antalya’nın Korkuteli ilçesinde 3 gölete 30 bin yavru sazan balığı bırakıldı.
 • Korkuteli'nde Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek Oldu Korkuteli’nde resmi olmayan sonuçların açıklanmasının ardından belediye başkanı seçilen Korkuteli Cumhur İttifakı adayı Ömer Niyazi İşlek, partisi tarafından düzenlenen mitingle seçmenlerine teşekkür etti.
 • 700 Yıllık Alaaddin Camii Cuma Namazıyla Yeniden İbadete Açıldı Antalya’nın Korkuteli ilçesinde bulunan 700 yıllık Alaaddin Camii, yaklaşık 5 yıldır devam eden restorasyon çalışmalarının tamamlanmasının ardından Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nun da katılımıyla cuma namazında ibadete açıldı.
 • Korkuteli'nde Kaçak İçki Ve Eşofman Ele Geçirildi Korkuteli İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, yol aramasında 12 adet kaçak içki ile 51 adet eşofman takımı ele geçirdi. Şüphelilere yasal işlem uygulandı.
 • Antalya'da Trafik Kazası Açıklaması 1 Ölü Korkuteli-Fethiye Karayolu 1’inci kilometresinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü.
 • Ömer İşlek'ten Korkuteli'ne 'Doğal Gaz' Açıklaması Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Ömer İşlek Korkuteli’ne yaklaşık 47 km’lik güzergah üzerinden gelecek doğalgaz boru hattı için etüt arazi çalışmalarının başladığını söyledi.
 • ASAT'tan Elmalı Ve Korkuteli'ne Modern Arıtma Tesisleri Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Korkuteli ve Elmalı Akçay’a modern arıtma tesisleri kazandırdı. Arıtma tesislerinin çıkış suyu tarımsal amaçlı sulamada kullanılıyor.
 1  2  ...  41 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !